• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vader en zoon ingesloten nadat voorbijganger werd geraakt door kogel uit jachtgeweer

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 februari 2021 14:54
in Nieuws
jachtgeweer 1

GFC NIEUWSREDACTIE- De afdeling Kapitale Delicten heeft op 19 januari de 65-jarige A.J. en zijn 38-jarige zoon V.J. aangehouden.

De politie van Kwatta werd op die dag ingeschakeld voor een aanrijding aan de Noordpolderdam. Bij aankomst op de locatie werd de 42-jarige veroorzaakster M.A. met een schotverwonding in haar halsstreek aangetroffen en was zij niet aanspreekbaar. Haar voertuig vertoonde ook kogelinslagen.

Onderzoek wees uit dat het slachtoffer met haar auto over de Noordpolderdam reed. Zij kwam vanuit de richting van Saramacca gaande in die van Paramaribo. Op een bepaald moment moet zij al rijdend vanuit het bos zijn beschoten en in haar halsstreek zijn geraakt, waardoor zij een aanrijding veroorzaakte met een tegenligger. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor en was er slechts sprake van materiële schade aan beide voertuigen.

De verschillende eenheden die waren ingeschakeld, kamden het gebied uit en werd de 65-jarige schutter A.J. en zijn 38-jarige zoon V.J. op hun woonadres aan het Garnizoenspad aangehouden. Volgens hun verklaring bevonden zij zich op hun achtererf, waar zij alcohol nuttigden en een nieuwe jachtgeweer uittestten.

Vanuit hun achter terrein dat grenst aan de Noordpolderdam, bleken er in totaal 28 jachtpatronen te zijn afgeschoten. Hierdoor is de verkeersdeelneemster M.A. al rijdend in haar halsstreek geraakt. Het jachtgeweer dat gedekt is met een vuurwapenvergunning is hangende het onderzoek in beslag genomen.

Per ontboden ambulance werd het slachtoffer in kritieke toestand afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo, waar er operatief moest worden ingegrepen. M.A. is ter verpleging opgenomen in de ziekeninrichting.

Het onderzoek in deze zaak is overgedragen aan de afdeling Kapitale Delicten. Vader en zoon werden ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau en ingesloten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

dollars geld usd
Suriname

USD 190.000 beschikbaar voor Caribische creatieve industrieën: Suriname kan profiteren

nola hatterman art academy kunst
Lifestyle

Investeren in cultuur levert banen, trots en ontwikkeling op

EITI Progress Report 2024 assets
Suriname

EITI-rapport 2023–2024 biedt diepgaand inzicht in Surinames extractieve sector

jeugdzaken
Suriname

Samenwerking versterkt rond ondersteuning van mensen met speciale hulpvraag

N V CIC
Suriname

Ratna Khedoe leidt CIC een nieuw tijdperk van groei, innovatie en maatschappelijke impact in

stopbord verkeer suriname
Lifestyle

Onnodig inhalen blijft stille doder op Surinaamse wegen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws