• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vader en zoon eerder heengezonden door politie na grote vechtpartij op school nu aangehouden voor mishandeling leerling

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 juli 2023 15:29 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:28
in Nieuws
gevangenis man22

GFC NIEUWSREDACTIE- Het Regio Bijstand Team (RBT) in Suriname heeft in de avond van dinsdag 18 juli twee verdachten T.S (41) en T.J. (20) aangehouden voor mishandeling.

Vader en zoon waren reeds betrokken bij een vechtpartij tussen ouders en scholieren in de maand mei op een Muloschool in Suriname.

Zij waren aangehouden en na overleg met het openbaar ministerie werden zij na een ernstige waarschuwing heengezonden.

Op zaterdag 20 mei hebben beide verdachten een leerling ernstig mishandeld, die ruzie had met een groep jongens. Na de snode daad kozen de twee het hazenpad.

De leerling werd verwezen naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis voor medische behandeling. Er werd aangifte gedaan tegen de twee verdachten.

De verdachten zijn aangezegd om in een zekere zaak het politie bureau Geyersvlijt aan te doen, hetgeen zij nimmer hebben gedaan.

De twee werden na goed speurwerk in beeld gebracht waarna zij zijn opgespoord, aangehouden en vervolgens overgedragen aan de politie van het bureau Geyersvlijt.

Beide verdachten zijn in verzekering gesteld in verband met het te verrichten onderzoek.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

parmessar dna parlement
Suriname

Adviesraad DNL hekelt misleidende uitspraken over inkomen Assembleeleden

vermist
Suriname

Joan Nibte: Vermissing jongeman legt kwetsbaarheid overheidsparaatheid bloot

filmvoorstelling
Suriname

Anton de Kom-leerstoel verbindt film, geschiedenis en dekolonisatie

vermist
Suriname

Zoekactie naar vermiste jongeman in Para in volle gang

starlink internet
Lifestyle

Suriname nog zonder toegang tot razendsnel satellietinternet in regio

huiswerkbegeleiding
Suriname

Rotary Club en STIWEWA blazen succesvol bijlesproject nieuw leven in

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws