• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vader die zoon met de dood bedreigde door politie Livorno aangehouden

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 juli 2024 19:18
in Suriname
justitia 3222265  340crime misdaad gevang arrestatie

De 45-jarige S.M. door de politie in de omgeving van zijn woonadres aan de Ceylonweg aangehouden wegens bedreiging van zijn zoon met de dood.

Zijn 17-jarige zoon, M.S., heeft op 27 juni aangifte tegen hem gedaan bij het politiebureau van Livorno.

De jongen verklaarde dat zijn vader, die verslaafd is aan alcohol, hem herhaaldelijk met de dood heeft bedreigd en jarenlang heeft mishandeld.

Hij voegde eraan toe dat hij op de dag van de aangifte bezig was het voertuig van zijn buurman te controleren, toen hij plotseling een hand van zijn vader op zijn schouder voelde.

Ondanks zijn angst voor zijn vader, vroeg hij hem om zijn hand weg te halen. Dit veroorzaakte een boze reactie bij de vader, die zijn zoon vervolgens een klap in het gezicht gaf.

Door de slag bloedde de jongen uit zijn neus en had hij problemen met zien. Hij werd door zijn moeder naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis gebracht voor medische behandeling en deed vervolgens aangifte tegen zijn vader.

Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte S.M. door de politie in verzekering gesteld in afwachting van verder onderzoek.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

geld euro
Lifestyle

Opvallend gedrag bij enkele Surinamers in Nederlandse bijstand

protest actie boycot strijd
Suriname

Syndicaat roept leerkrachten op tot eenheid en actie

Rechter
Suriname

Dorpshoofd Grankreek: Suriname negeert bindende vonnissen Inter-Amerikaans Hof

nederlandse delegatie
Suriname

Werkbezoek Nederlandse directeuren-generaal aan Suriname in kader slavernijverleden

Minister Bouva bij 16de Special Meeting van CARICOM-ministers in Saint Kitts and Nevis
Suriname

Minister Bouva bij CARICOM-vergadering over CSME en herstelbetalingen

ambulance
Suriname

Passagier naar ziekenhuis na ongeluk met loslopende koe

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws