• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Uitspraak in geruchtmakende zaak ‘Drie verkoolde lijken’ uitgesteld tot juli

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
12 juni 2024 05:42
in Suriname
Rechter hamer

De rechter heeft aangegeven meer tijd nodig te hebben om het vonnis te formuleren in de zaak van de ‘Drie Verkoolde Lijken’, waarin Yorinde W. en Elden S. terechtstaan voor hun betrokkenheid.

Yorinde W. wordt beschuldigd van een belangrijke rol in de ontvoeringen en moorden, terwijl haar voortvluchtige broer, Marvin W., als het brein wordt gezien.

De straffen die de openbare aanklager heeft geëist zijn 45 jaar voor Yorinde W. en 20 jaar voor Elden S.
Het vonnis wordt nu medio juli verwacht. De rechter benadrukte de complexiteit van de zaak als reden voor de verlenging.

In de vroege ochtend van zondag 18 juli 2021 trof de politie van Kwatta een afgebrande pick-up van het merk Ford Ranger te Noordpolderdam, ter hoogte van leiding 8 in het district Wanica aan.

Nadat de brandweer klaar was met blussingswerkzaamheden, werden drie verkoolde lijken van mannen in de pick-up aangetroffen.

Twee lijken lagen in de laadbak en één in het voertuig en wel achter de twee voorste zittingen. Het was voor de politie duidelijk dat de drie personen door misdrijf om het leven waren gebracht.

Deze zaak werd door de politie van Kwatta overgedragen aan de collega’s van de afdeling Kapitale Delicten. Naar aanleiding van het onderzoek kwamen er verschillende verdachten in beeld.

De personen Marvin Anthony, Ralf Wilson en Raoul John Sypenhof, werden als verdachte aangemerkt en die komen sinds 2022 ook voor op de website van Interpol onder de categorie ‘Red Notice’.

Mis dit niet:

Bezoekers CBB woedend ‘Onze auto parkeren kan, maar veilig naar binnen lopen niet’

Jawa Festival in Rotterdam viert 136 jaar Javaanse geschiedenis en erfgoed

Het tweetal wordt gezocht in deze zaak waar later de aangetroffen verkoolde lijken geïdentificeerd werden als Rohitas S., Shawn K. en Cedric T.

Een van de lijken vertoonde schotverwondingen.

De mannen waren vastgebonden met tie wraps. De Ford Ranger behoorde toe aan Rohitas S.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Weinig ruimte voor voetgangers bij kantoor CBB Lachmonstraat.
Suriname

Bezoekers CBB woedend ‘Onze auto parkeren kan, maar veilig naar binnen lopen niet’

‘Cultuur verbindt generaties’ centraal tijdens viering Javaanse gemeenschap.
Nederland

Jawa Festival in Rotterdam viert 136 jaar Javaanse geschiedenis en erfgoed

Suriname versterkt planningscapaciteit voor ontwikkeling tot 2050
Suriname

UNDP ondersteunt Suriname bij versterking van beleids- en planningscapaciteit

PSA werd goedkoper en digitaal, maar de aangekondigde inhoudelijke versoepeling laat op zich wachten. Foto: KLM-kist op Schiphol
Lifestyle

PSA-regels Suriname: bijna jaar na aankondiging nog geen wetswijziging zichtbaar

President Jennifer Simons overhandigt in Nieuw Nickerie een schoolpakket aan een van de kinderen die voor het initiatief in aanmerking kwamen. Foto: CDS
Suriname

President Simons deelt schoolpakketten uit aan kinderen in Nickerie

Regering evalueert maandelijkse steun van SRD 2 miljoen aan SLM.
Suriname

VP Rusland: continuïteit SLM moet samengaan met verantwoord financieel beleid

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws