• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Tsang grijpt in bij Openbare Werken: Dienstvoertuigen terug, tankbevoegdheden ingetrokken

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
30 juli 2025 13:00
in Suriname
tsang

OWRO-Minister Tsang

Minister Stephen Tsang van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening (OWRO) heeft per direct maatregelen genomen om misbruik van dienstmiddelen binnen het ministerie tegen te gaan.

De bewindsman heeft opdracht gegeven alle dienstvoertuigen die zich in het bezit van afdelingshoofden en medewerkers bevinden, terug te vorderen. Functionarissen die meer dan één voertuig onder hun beheer hebben, mogen er slechts één behouden.

“Met onmiddellijke ingang is het onbeperkt gratis tanken stopgezet,” verklaarde minister Tsang woensdag, voorafgaand aan de vergadering van de Raad van Ministers.

“Medewerkers die opnieuw aanspraak willen maken op tankfaciliteiten, dienen zich eerst te registreren en een onderbouwde motivatie in te dienen.”

De minister, die maandag officieel is aangetreden als opvolger van André Misiekaba, is momenteel bezig met een grondige inventarisatie van het personeel en de aanwezige middelen op het ministerie. Daarbij stuitte hij op opvallende bevorderingen binnen het ondersteunend personeel.

“Ik vind het zorgwekkend dat alle schoonmakers en bewakers zijn gepromoveerd tot opzichter. Dat betekent dat we nu geen schoonmakers meer hebben. Dit moet snel onder de loep worden genomen,” aldus Tsang.

De minister geeft aan dat de komende periode in het teken zal staan van herstel van orde en duidelijkheid binnen het ministerie.

Hij wil het personeelsbeleid herstructureren en kritisch kijken naar het gebruik van overheidsmiddelen, om verspilling en ongeoorloofd gebruik tegen te gaan.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

euro's valuta geld
Lifestyle

Leven als rijke Nederlander in Suriname wordt duurder

lgbt homo
Lifestyle

Surinamers in Nederland staan overwegend neutraal tegenover homohuwelijk

highway markt
Suriname

Markt en stands gecontroleerd aan Martin Luther Kingweg tijdens handhavingsactie

centrale markt
Suriname

Centrale Markt Paramaribo tijdelijk gesloten voor schoonmaak- en ongediertebestrijdingswerkzaamheden

kerpens ambassadeur
Suriname

Suriname versterkt diplomatieke positie bij VN via nieuwe Permanent Vertegenwoordiger

dna santokhi
Suriname

DNA-leden tekenen condoleanceregister ter nagedachtenis aan oud-president Santokhi

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws