• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Autobestuurder dood aangetroffen na mogelijke hartaanval en aanrijding

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 oktober 2023 01:30 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 16:37
in Nieuws, Suriname
kaars 1

GFC NIEUWSREDACTIE – Vrijdagavond, rond 22.30 uur, is een autobestuurder dood aangetroffen achter het stuur van zijn voertuig aan de Verlengde Magentaweg in Suriname.

De tragische gebeurtenis lijkt te zijn veroorzaakt door een vermoedelijke hartaanval tijdens het rijden, gevolgd door een aanrijding met de zijspiegel van een tegenligger. De politie kreeg de melding van een automobilist die niet meer aanspreekbaar was na het ongeval en ging ter plaatse om onderzoek te doen.

Na de melding van het ongeval begaf de politie zich onmiddellijk naar de Verlengde Magentaweg om de situatie te onderzoeken.

Bij aankomst van de hulpdiensten werd de autobestuurder aangetroffen in een kritieke toestand, nog steeds zittend achter het stuur van zijn voertuig. Een ambulance werd onmiddellijk ingeschakeld om medische hulp te verlenen.

Helaas bleek het medische team bij aankomst te constateren dat de bestuurder geen teken van leven meer vertoonde. Ondanks hun inspanningen om het slachtoffer te reanimeren, kon het leven van de bestuurder niet worden gered. De dood van de bestuurder werd naar alle waarschijnlijkheid veroorzaakt door een hartaanval tijdens het rijden.

De aanrijding met de zijspiegel van een tegenligger wijst op de mogelijke gevolgen van de plotselinge medische noodsituatie waarin de bestuurder zich bevond. Het lijkt erop dat de bestuurder tijdens de hartaanval de controle over zijn voertuig verloor, wat resulteerde in de aanrijding. De bestuurder van de tegenligger raakte naar verluidt niet ernstig gewond.

De politie en andere relevante autoriteiten hebben een onderzoek ingesteld naar de omstandigheden rond het tragische incident. Autopsie zal worden uitgevoerd om de exacte doodsoorzaak van de bestuurder vast te stellen en te bevestigen of een hartaanval daadwerkelijk de fatale gebeurtenis heeft veroorzaakt.

ShareTweetSend

Meer berichten

docent leerkracht school leerlin student
Lifestyle

Leerkrachten met dubbele banen zoeken evenwicht tussen klas, gezin en inkomen

suriname paramaribo straat winkel supermarkt best mart
Suriname

Populaire supermarkt Best Mart sluit tijdelijk voor grote vernieuwing

Analist woede
Suriname

Analist Pinas woedend na golf van kritiek: Wie mijn voorstel niet begrijpt, heeft gewoon een laag IQ

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws