• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Toilettengroep openbare school Tammengaproject bijna gereed

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
15 januari 2025 03:00
in Suriname
bouw school2

De bouw van de toilettengroep bij de Openbare School in het Tammengaproject is in volle gang en maakt deel uit van het bredere scholenbouw- en renovatieprogramma van het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur.

Dit nationale programma heeft als doel de leeromstandigheden in scholen door het hele land te verbeteren.

De financiering van het programma, dat USD 20 miljoen bedraagt, wordt mogelijk gemaakt door donaties die door de regering zijn vrijgemaakt. “Dit programma is een belangrijke investering in de toekomst van ons onderwijs,” aldus het ministerie.

Het Directoraat Algemeen Technisch Beheer is belast met het toezicht op de uitvoering van het programma. “We zorgen ervoor dat alle projecten volgens planning verlopen en aan de gestelde kwaliteitsnormen voldoen,” verklaarde het directoraat.

De werkzaamheden aan de toilettengroep bij de Openbare School in het Tammengaproject zijn een voorbeeld van de vooruitgang die binnen het programma wordt geboekt. “De voltooiing van dit project zal een directe positieve impact hebben op de hygiënische voorzieningen en het welzijn van de leerlingen,” aldus het ministerie.

Met de voortgang van de bouwactiviteiten zet het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur zich in voor een betere leeromgeving voor leerlingen in heel Suriname. “Dit is slechts het begin van wat we hopen te bereiken in ons streven naar beter onderwijs voor iedereen,” concludeerde het ministerie in een bericht.

Mis dit niet:

Rechter wijst €5000 af voor Surinaamse vrouw die als 16-jarige voor zorgopleiding naar Nederland ging

‘Surinaamse nabestaanden kunnen opdraaien voor jarenlang onterecht uitgekeerde AOW’

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Wel AOW-korting, geen €5000. Foto: KLM- kist op Zanderij
Nederland

Rechter wijst €5000 af voor Surinaamse vrouw die als 16-jarige voor zorgopleiding naar Nederland ging

geld valuta euro
Lifestyle

‘Surinaamse nabestaanden kunnen opdraaien voor jarenlang onterecht uitgekeerde AOW’

Ministerie bespreekt stage en verdere begeleiding van jonge artsen
Gezondheid

Vijf in Cuba afgestudeerde artsen bespreken vervolgtraject met minister Misiekaba

Bekende verdachte gezocht na schietpartij op goudconcessie
Suriname

Gouddelver gewond bij schietincident op concessie in Brokopondo

Onze ouderen bouwden Suriname op, maar wie bouwt aan hun zekerheid?
Suriname

Wij die moeten rondkomen met ons uitdagend AOV-tje

Grassalco krijgt mogelijk nieuwe exportmarkt in Barbados.
Suriname

Barbados kijkt naar Suriname voor silica-zand en steenslag

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws