• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Tijdens vakantie in Nederland mocht ik maximaal 5 minuten douchen, betreurt Surinaamse vrouw

P. Peterson door P. Peterson
20 juli 2023 02:58
in Lifestyle
vrouw douchen badkamer haar wassen

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een Surinaamse vrouw die onlangs haar familie in Nederland bezocht, gaf aan dat ze maximaal vijf minuten onder de douche mocht staan.

“Ik ben het niet gewend om zo kort te douchen, maar van mijn familie mocht ik de kraan niet langer dan vijf minuten open laten.”

De vrouw deelde haar ervaring op de Facebookpagina van GFC Lifestyle.

“In Suriname is het gebruikelijk om lang te douchen, ter ontspanning. We wassen zo de zorgen van de dag weg,” liet ze weten.

Van de Nederlandse overheid is bekend dat zuinig omgaan met water wordt aangemoedigd. Korter douchen is daar onderdeel van.

“Ik was nauwelijks begonnen met douchen of er werd al op de deur geklopt,” vervolgt de dame. “Ik respecteer de regels van mijn familie, maar het was toch een schok.”

De Nederlandse overheid benadrukt sterk de noodzaak van bewust watergebruik, gezien de beperkte zoetwaterbronnen en klimaatverandering.

Daarnaast investeert ze in innovatieve technologieën, zoals geavanceerde waterzuiveringsinstallaties en slimme irrigatiesystemen, die bijdragen aan duurzaam waterbeheer.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

suriname avond nacht paramaribo zonsondergang
Lifestyle

Kan je in Suriname leven met een Nederlands pensioen van €1000 per maand?

Vrouw dame verdriet huilen tranen verbazing
Lifestyle

Jonge vrouw koppelt vriendinnen aan rijke mannen en brengt hun relaties in gevaar

vrouw dame telefoon
Lifestyle

Surinaamse mannen moeten stoppen met vreemde vrouwen te complimenteren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws