• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinamers hebben geen geld om de bus te betalen, maar wel voor een iPhone van SRD 15.000,-

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 februari 2023 21:30 - Geüpdatet op 25 februari 2023 07:09
in Lifestyle
iPhone SE Touch ID

GFC LIFESTYLEREDACTIE-  Dat veel mensen in Suriname niet meer met hun geld uitkomen komt niet alleen door de extreem hogere bedragen die betaald moeten worden voor levensmiddelen en andere diensten.

Veel ligt ook aan de manier waarop de meesten met hun geld omgaan.

Dat zegt de auteur en criticus R. Pinas aan de lifestyleredactie van GFC in Den Haag.

Hij is van mening dat zijn landgenoten beter met hun geldmiddelen moeten omgaan, kortom men moet leren budgetteren.

Als voorbeeld geeft hij aan dat veel personen klagen hoe zwaar zij het in financieel opzicht hebben, terwijl ze wel veel geld kunnen uitgeven voor het aanschaffen van diverse soorten luxe artikelen.

“Er zijn ouders in dit land die dagelijks steen en been klagen dat ze niet eens geld hebben om een busrit voor hun kinderen te betalen. Maar elk gezinslid heeft wel zijn of haar eigen iPhone met elk een waarde van SRD 15.000,-“, aldus de criticus.

ShareTweetSend

Meer berichten

boodschappen winkel levensmiddelen
Lifestyle

Trendwatcher legt uit waarom afro Surinamers zelden supermarkten en restaurants runnen

koppel echtpaar bed intiem vrouw
Lifestyle

Geen bewijs dat Surinaamse zakenman meer dan 7000 vrouwen had en daarmee koning Juan Carlos overtreft

miss suriname
Lifestyle

Miss Suriname organisatie koos expres onaantrekkelijke vrouw om aandacht te trekken, zegt waarnemer

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws