• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Suriname neemt deel aan het “1st Small Federations Online Open Teams” toernooi

Shafely King door Shafely King
12 december 2024 20:30
in Sport, Suriname
SBB

Suriname doet mee aan de “1st Small Federations Online Open Teams”, een evenement georganiseerd door de World Bridge Federation (WBF), dat plaatsvindt van 12 tot 15 december en van 19 tot 22 december 2024.

Het toernooi telt 31 teams uit verschillende landen en is bedoeld om landen met beperkte of geen financiële middelen de mogelijkheid te bieden om deel te nemen aan internationale bridgekampioenschappen.

De wedstrijden worden gespeeld via het online platform RealBridge, waarbij elk land slechts één team mag afvaardigen.

De Surinaamse Bridge Bond (SBB), lid van de WBF, heeft een team samengesteld uit de kampioenen en semi-kampioenen van de Viertallen Kampioenschappen 2024.

Het Surinaamse team bestaat uit de volgende leden: Jivan Adhin (captain), Ramon Razab-Sekh, Edward Naarendorp, Jagdies Harpal, Bianca Jubitana, Stephen Harripersad en Ratan Kalka. De coach van het team is Ann Meyer.

De wedstrijden zijn niet toegankelijk voor toeschouwers of kibitzers. Alleen spelers, captains, coaches, Tournament Directors (TD’s) en de support staff van RealBridge mogen de wedstrijden bijwonen.

Updates over de voortgang van de wedstrijden kunnen worden gevolgd via de WBF Small Federations 2024 Ranking.

Mis dit niet:

UMA analyseert: 22 suïcides en stijgend huiselijk geweld vragen om actie

Suriname wil vanaf eind 2027 zelf testen op kwik en cyanide

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Wanneer thuis geen veilige plek meer is.
Suriname

UMA analyseert: 22 suïcides en stijgend huiselijk geweld vragen om actie

lab arts doktoren virus
Suriname

Suriname wil vanaf eind 2027 zelf testen op kwik en cyanide

afval gooien uit raam auto
Suriname

Boetes tot SRD 10.000 voor illegale vuilstort, vervuilde percelen en autowrakken

Minister Miquella Huur ontving de presidentiële werkgroep Armoede, Welzijn en Productieve Arbeid voor overleg over projecten in het binnenland. Foto: CDS
Suriname

Suriname wil met rijst, cassave en ondernemerschap meer inkomsten creëren in binnenland

Illustratiefoto.
Suriname

Man aangehouden na bedreiging politie op politieterrein Nieuw-Nickerie

Toeristen vallen onder andere regels. Foto: American Airlines Boeing
Lifestyle

‘Naar Amerika emigreren kan opeens moeilijker worden voor Surinamers’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws