fbpx

Suriname blijft de komende 50 jaar een armoedig land

INGEZONDEN- Dat Suriname een welvarend land wordt zal voor velen een droom blijven die helaas nooit zal uitkomen.

Hoe pijnlijk het ook is om dat te moeten vaststellen, het is de realiteit waar wij onze ogen niet voor moeten sluiten.

Sinds 1975 worden wij overstelpt met valse beloften van Surinaamse politici. Zij hebben er een vaste gewoonte van gemaakt om ons een worst voor de neus te houden.

En steeds trapt het ignorante volk er vooral in de periode voorafgaande de parlementsverkiezingen weer in. Men heeft nog steeds niet door dat het alleen de politici die aan de macht zijn, die er financieel beter van worden.

In de politiek gaan betekent in Suriname niets anders dan het kiezen voor een makkelijke manier om zelf binnen korte tijd veel geld te verdienen.

De geschiedenis heeft dat overduidelijk bewezen en het zal de komende 50 jaar en misschien wel veel langer precies zo blijven. Er zal niets veranderen!

R. Pinas

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de GFC Nieuwsredactie het eens is met de inhoud