• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinam Airways verhoogt capaciteit tussen Paramaribo en Amsterdam met Airbus A340-600 tot januari

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 november 2024 14:31
in Nederland, Suriname
universal sky carrier airbus D-AUSZ suriname

Surinam Airways heeft sinds september 2024 haar route tussen Paramaribo en Amsterdam versterkt door een Airbus A340-600 in te zetten, geleased van de Duitse wet-lease specialist Universal Sky Carrier (USC).

Deze samenwerking is aangegaan om te voldoen aan de toenemende vraag naar capaciteit op deze populaire trans-Atlantische verbinding.

De Airbus A340-600 met registratie D-AUSZ is het eerste en enige toestel van dit type in de vloot van USC.

Voorheen vloog dit toestel voor South African Airways onder de registratie ZS-SNG, voordat het in juli 2024 toetrad tot de USC-vloot.

Op 22 september 2024 werd het toestel voor het eerst gespot tijdens een vlucht van Amsterdam naar Paramaribo.

Volgens de huidige planning zal de A340-600 tot ten minste 15 januari 2025 worden ingezet op de route tussen Paramaribo en Amsterdam.

Tijdens de piekperiode van 14 december 2024 tot 15 januari 2025 zijn er vier wekelijkse vluchten gepland om te voldoen aan de verhoogde passagiersvraag, althans volgens de doorgaans betrouwbare website AeroRoutes.

De geplande vluchten zijn als volgt:

– PY994: Vertrek vanuit Paramaribo om 18:20 uur op woensdag, aankomst in Amsterdam om 07:20 uur de volgende dag.
– PY994: Vertrek vanuit Paramaribo om 23:00 uur op vrijdag, aankomst in Amsterdam om 12:00 uur de volgende dag.
– PY994: Vertrek vanuit Paramaribo om 23:55 uur op zondag, aankomst in Amsterdam om 13:00 uur de volgende dag.
– PY994: Vertrek vanuit Paramaribo om 23:59 uur op zaterdag, aankomst in Amsterdam om 13:00 uur de volgende dag.

De retourvluchten vanuit Amsterdam naar Paramaribo zijn gepland als:

– PY993: Vertrek vanuit Amsterdam om 10:20 uur op donderdag en zaterdag, aankomst in Paramaribo om 15:50 uur dezelfde dag.
– PY993: Vertrek vanuit Amsterdam om 15:55 uur op zondag en maandag, aankomst in Paramaribo om 21:30 uur dezelfde dag.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

sigaret roken
Lifestyle

Hoeveel geld kunnen Surinamers in 2026 besparen als ze stoppen met roken?

suriname paramaribo kathedraal kerk
Lifestyle

Kathedraal Paramaribo biedt troost en hoop voor Surinamers en Nederlandse toeristen

genevievre jordan
Suriname

ABOP-parlementariër Jordan ziet gerichte aanvallen op staatsbedrijf EBS

Directeur SAIL
Suriname

Nieuwe leiding moet SAIL weer perspectief geven

Simons met kinderen
Suriname

Wanica Heroes helpt jongeren in Koewarasan met weerbaarheid en persoonlijke ontwikkeling

chan santokhi
Suriname

Openbare Aanklager Volkstribunaal Suriname verzoekt duidelijkheid over behandeling zaak Chandrikapersad Santokhi

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws