• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Surinaamse zakenman: ‘Rijk worden makkelijker dan geschikte partner vinden om kind mee te krijgen’

P. Peterson door P. Peterson
9 oktober 2024 16:00
in Lifestyle
man baard boos verdriet

Het vinden van de juiste levenspartner is moeilijker dan veel geld verdienen, beweert een Surinaams-Nederlandse zakenman die furore maakt in de Randstad.

Volgens de succesvolle ondernemer die om veiligheidsredenen anoniem blijft, is de keuze voor een levenspartner “de grootste deal van je leven” en moet deze met dezelfde zorgvuldigheid worden behandeld als het leiden van een bedrijf.

“Een partner kan je leven maken of breken. Je moet het zien als een voltijdbaan,” vertelt hij aan onze hoofdredacteur Jennifer Atmo.

De in Suriname geboren ondernemer die later naar Nederland verhuisde en daar meerdere bedrijven oprichtte, vindt dat de gevolgen van een verkeerde partnerkeuze vaak worden onderschat.

“Een kind krijgen met de verkeerde persoon kan je leven zuur maken. Het is makkelijker om blut te gaan en jezelf financieel te herpakken dan je leven te herstellen na een kind met de verkeerde persoon,” waarschuwt hij.

Hij noemt alimentatie en eindeloze juridische procedures als voorbeelden van situaties die je kunnen achtervolgen.

Zijn visie wordt gedeeld door andere succesvolle zakenmensen. Zo sprak Elon Musk in een interview over de complexiteit van persoonlijke relaties in combinatie met een veeleisende carrière.

Volgens hem is het niet eenvoudig om balans te vinden tussen succes en stabiele relaties, en hij gaf toe dat hij zich soms eenzaam voelt ondanks zijn zakelijke prestaties.

Mis dit niet:

‘Geld van ouders uit Suriname kan kind in Nederland duizenden euro’s belasting kosten’

Een huis erven in Suriname terwijl je in Nederland woont: hier kun je tegenaan lopen

Enkele bekende mannen zoals Michael Jordan, Tiger Woods en Russell Simmons hebben na hun scheiding enorme bedragen aan hun ex-partners betaald.

Jordan betaalde $168 miljoen, Woods rond de $710 miljoen en Simmons $40.000 per maand voor hun kinderen.

Deze voorbeelden tonen hoe een scheiding niet alleen emotioneel, maar ook financieel ingrijpend kan zijn, vooral wanneer er kinderen bij betrokken zijn.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

geld valuta euro
Lifestyle

‘Geld van ouders uit Suriname kan kind in Nederland duizenden euro’s belasting kosten’

Woning in Paramaribo. Illustratiefoto.
Lifestyle

Een huis erven in Suriname terwijl je in Nederland woont: hier kun je tegenaan lopen

De economische activiteit kan de vraag naar woningen en grond in Paramaribo flink vergroten. Foto: Paramaribo centrum
Lifestyle

‘Wonen in Paramaribo flink duurder door komende olieboom’

geld euro valuta
Lifestyle

Geldtransfers naar Suriname kunnen dagenlang worden stilgezet voor onderzoek

kerk bidden geloof religie
Lifestyle

Nieuwe beslissing Jehovah’s Getuigen over bloed leidt niet tot verandering bij alle Surinamers

geld euro valuta
Lifestyle

Nederlanders kopen massaal huizen in Spanje terwijl Suriname hun investeringsgeld probeert te lokken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws