• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse vrouwen die met Nederlandse mannen daten worden schatrijk

P. Peterson door P. Peterson
15 May 2022 11:00 - Geüpdatet op 16 May 2022 12:45
in Opinie
vrouw zwart lachen

INGEZONDEN- In mijn sociale kring merk ik het steeds vaker: Surinaamse dames van diverse pluimage die met rijke blanke Nederlandse heren ‘liefdesrelaties’ aangaan.

Relaties tussen haakjes, want ik krijg sterk de indruk dat 90% van de vrouwen heel andere intenties heeft.

Mijn brede vriendenkring hier in Nederland bestaat uit zowel mannen en vrouwen waarmee ik een diepe vriendschapsband heb.

Zodoende krijg ik van hen veel privéverhalen te horen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Surinaamse diploma’s stellen niet veel voor, ministers en ambtenaren moeten voortaan IQ- test afnemen

Het valt mij erg op dat het overgroot deel van mijn vrouwelijke vriendinnen van Surinaamse afkomst zegt enkel zeer kapitaalkrachtige Nederlandse heren te willen daten.

Goed uitziende en loyale Surinaamse mannen met onvoldoende geld of goede korte termijn perspectieven laten ze doelbewust links liggen.

Tijdens gesprekken met mij geven ze vaak ook eerlijk toe dat heren die hen niet flink hogerop kunnen laten komen, geen kans bij ze maken.

Een goed karakter, empathisch vermogen, humor, charisma en een aantrekkelijk uiterlijk schijnen bij hen niet de primaire criteria te zijn.

De doelgroep van deze vrouwen blijkt veelal eenzame gescheiden mannen boven de 50 jaar te zijn omdat ze ‘makkelijker te controleren’ zijn en dikwijls ook over veel meer  bezittingen en financiële middelen beschikken.

Foto ter illustratie.

J. Huizinga

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud.

ShareTweetSend

Meer berichten

oma grootmoeder oud vrouw hindostaans
Opinie

Wordt etniciteit opnieuw misbruikt in het debat?

Armoede meisje
Opinie

Armoede, werkloosheid en criminaliteit dreigen toe te nemen

sporten fitness gym
Column

Waarom ik mannen begrijp die twijfelen over hun vriendin bij een personal trainer

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws