• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Surinaamse vrouw op vakantie in Nederland krijgt kappersbehandeling van €350 cadeau van heer

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 juli 2024 20:00
in Lifestyle
vrouw dame heer koppel stel interraciaal wit zwart afro echtpaar

Een dame uit Paramaribo heeft onlangs tijdens haar vakantie in Nederland een bijzondere ervaring gehad die ze deelde met haar vriendinnengroep.

De vrouw, die haar familie in Nederland bezocht, onthult dat ze zich tijdens haar verblijf beter behandeld voelde door de heren daar dan in haar thuisland Suriname.

“De mannen in Nederland behandelen je beter, veel romantischer,” vertelde ze in haar vriendinnen chatgroep op WhatsApp.

“Ze nemen je niet alleen mee uit voor een drankje, maar ook uiteten, en ze betalen alles. Ik voelde me als een prinses.”

Een boezemvriendin van de vrouw deelde enkele passages van de chat met een medewerker van GFC Nieuws Lifestyle.

De Surinaamse beschreef hoe ze tijdens een date met een haarstylist een luxe haarbehandeling kreeg die normaal gesproken €350 kost.

“Ik was compleet verrast en voelde me ontzettend verwend,” schreef ze. “In Suriname zou zoiets nooit gebeuren. De mannen doen zelden moeite.”

De ervaring van de vrouw werpt een kritische blik op de Surinaamse heren, die volgens haar weinig initiatief tonen en geen vergelijkbare inspanningen leveren om hun vrouwelijke partners te verwennen.

Mis dit niet:

‘Veel Surinamers gebruiken waspoeder voor alles, maar dit is verkeerd’

Bali raakt overvol, terwijl Suriname nog ongerept is: “Over 10 jaar kan alles anders zijn”

“Het is een wereld van verschil,” concludeerde ze.

De dame is inmiddels weer terug in Paramaribo, maar de herinneringen aan haar speciale vakantie in Nederland zullen waarschijnlijk nog lang blijven hangen.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Eén pak waspoeder voor alle kleding lijkt makkelijk, maar de samenstelling verschilt per product. Foto: illustratief
Lifestyle

‘Veel Surinamers gebruiken waspoeder voor alles, maar dit is verkeerd’

Surinaams regenwoud en cultuur kunnen toeristische troeven worden. Foto: Afobaka Resort
Lifestyle

Bali raakt overvol, terwijl Suriname nog ongerept is: “Over 10 jaar kan alles anders zijn”

de Nederlandse hoofdstad scoort hoog op internationale ranglijsten voor levenskwaliteit, maar steeds meer Surinaamse Nederlanders wonen buiten de stad. Foto: Amsterdam centrum
Lifestyle

‘Surinamers trekken weg uit een van de aantrekkelijkste steden ter wereld: Amsterdam’

Een huis of grond in Suriname betekent niet automatisch Nederlandse belasting, maar kan wél fiscaal in beeld komen. Foto: 't Vat Paramaribo
Lifestyle

‘Wet nodig om bezittingen van Surinaamse diaspora af te schermen voor Nederland’

schiphol airport
Lifestyle

‘Met deze Nederlandse uitkeringen kun je permanent in Suriname blijven wonen’

surinam airways airbus a340 schiphol airport amsterdam
Lifestyle

‘SLM-passagiers hebben beperkte rechten bij vluchtannuleringen’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws