• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Surinaamse vrouw in Amsterdam vraagt respect voor steuntrekkers

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
13 oktober 2024 20:00
in Lifestyle, Nederland, Suriname
vrouw stress zorgen depressief huilen

Een Surinaamse vrouw die in Amsterdam, Nederland, woont, heeft aan GFC Nieuws Lifestyle haar zorgen geuit over de beledigende opmerkingen die in de media worden gemaakt over mensen die een bijstandsuitkering ontvangen.

Ze vindt het kwalijk dat er berichten verschijnen waarin vooral Nederlanders met een Surinaamse achtergrond belachelijk worden gemaakt omdat ze niet werken.

“Ik ben ook een volwaardig mens, net als ieder ander die wel werkt. Men dient respectvol te praten en schrijven over mij en iedereen die geldsteun krijgt van de Nederlandse overheid,” aldus de dame.

In een telefoongesprek legt de vijftiger uit dat ze in de jaren ’90 vanuit Suriname naar Nederland emigreerde en toen een tijd heeft gewerkt.

“Maar sinds de geboorte van mijn dochter, nu 19 jaar geleden, ben ik op zoek naar een geschikte baan, zonder succes. Dat maakt mij echter niet minder waard binnen de samenleving. Wij steuntrekkers leveren ook een belangrijke bijdrage in de maatschappij, echter op een andere manier, laat dat duidelijk zijn,” benadrukt ze.

Ze roept op tot meer begrip en respect voor mensen die afhankelijk zijn van een uitkering.

Volgens haar verdienen ook steuntrekkers dezelfde waardigheid en behandeling als werkende mensen.

“Het is belangrijk dat de media en de samenleving ons niet neerbuigend behandelen, maar ons zien als volwaardige leden van de gemeenschap,” sluit ze af.

Mis dit niet:

Prachtig gerestaureerd Elisabeth Samsonhuis bijna klaar voor de toekomst

VHP waarschuwt voor activiteiten buiten partijstructuur: “Orange Movement 2.0” geen officieel partijorgaan

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Restauratie Elisabeth Samsonhuis bouwtechnisch afgerond.
Suriname

Prachtig gerestaureerd Elisabeth Samsonhuis bijna klaar voor de toekomst

Geen goedkeuring voor “Orange Movement 2.0”, zegt VHP-bestuur
Suriname

VHP waarschuwt voor activiteiten buiten partijstructuur: “Orange Movement 2.0” geen officieel partijorgaan

Regering presenteert eerste voorstel voor tegemoetkoming ambtenaren.
Suriname

Regering zoekt balans tussen koopkracht ambtenaren en financiële draagkracht Staat

schiphol airport
Lifestyle

‘Met deze Nederlandse uitkeringen kun je permanent in Suriname blijven wonen’

Illustratiefoto
Suriname

Bedrijfsleven en maatschappelijk middenveld roepen op tot dialoog over rechterlijke macht

guiana schild suriname
Suriname

Suriname wil samen met buurlanden malariavrij Guianaschild bereiken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws