• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse vechter Noach Blyden wint via knockout tijdens BRAVE CF 83

P. Peterson door P. Peterson
26 mei 2024 03:22 - Geüpdatet op 28 mei 2024 01:32
in Sport
noach blyden

In een spannende avond van gevechten bij BRAVE Combat Federation in Alkmaar, heeft de in Suriname geboren vechter Noach Blyden zijn stempel gedrukt. Bekijk hier beelden.

De 31-jarige Blyden, die gisteravond zijn debuut maakte in de kooi van Enfusion X BRAVE CF, zorgde voor een sensationeel moment door de 27-jarige Poolse tegenstander Oskar Herczyk in de eerste ronde uit te schakelen met een verwoestende body shot.

Noach Blyden, die al een gevestigde naam in de kickbokswereld is, heeft nu zijn focus verlegd naar MMA.

Oorspronkelijk afkomstig uit Suriname en momenteel actief in Nederland, heeft Blyden een opmerkelijke comeback gemaakt sinds zijn debuut in MMA in 2016, waar hij zijn eerste gevecht verloor door een submissie in de eerste ronde.

Sindsdien heeft hij hard gewerkt aan zijn vaardigheden en tactiek, wat resulteert in vier opeenvolgende overwinningen.

Deze laatste overwinning bij Enfusion X BRAVE CF 83 markeert niet alleen een hoogtepunt in Blyden’s carrière maar versterkt ook zijn positie als een serieuze contender in de MMA-wereld.

Fans en critici waren beide onder de indruk van zijn vermogen om het gevecht snel en effectief te beëindigen, wat belooft voor zijn toekomstige gevechten binnen de organisatie.

Met deze indrukwekkende overwinning op Herczyk, blijft Blyden een vechter om in de gaten te houden in de komende wedstrijden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Taekwondo Suriname schittert op International Aruba open 2025
Sport

Surinaams Taekwondo schittert op International Aruba Open 2025

stanley menzo natio
Sport

SVB: “Grote dank aan Stanley Menzo voor zijn toewijding en resultaten”

galibi kunstgrasveld
Sport

Nieuwe sportfaciliteit verbindt Langamankondre en Christiaankondre

vaessen etienne
Sport

Natio keeper Etienne Vaessen kan droomtransfer maken naar Feyenoord

scholarships
Sport

SOC kiest zes Surinaamse atleten voor Olympische beurzen richting Los Angeles 2028

Danilho Doekhi berlin natio suriname
Sport

Defensiecrisis bij Natio: Fans eisen de komst van Danilho Doekhi

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws