• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse Ronaldo-fan deelt emoties: ‘Als hij huilt, huil ik mee’

P. Peterson door P. Peterson
2 juli 2024 11:00
in Sport, Suriname
ronaldo suriname

Een 27-jarige man uit Suriname beleefde gisteren tijdens de EK-wedstrijd Portugal-Slovenië in Frankfurt zeer emotionele momenten.

De 39-jarige Portugese sterspeler Cristiano Ronaldo miste in de verlenging een cruciale penalty tegenover de Slovaakse doelman Jan Oblak van Atletico Madrid.

De twee hebben een lange geschiedenis, aangezien Ronaldo vaak tegenover Oblak stond tijdens zijn tijd bij Real Madrid. Na zijn gemiste penalty barstte Ronaldo in tranen uit, een hartverscheurend moment voor veel van zijn fans.

Uiteindelijk won Portugal alsnog de wedstrijd na een spannende strafschoppenserie en gaat door naar de kwartfinale van het EK 2024 in Duitsland. Ook Ronaldo’s moeder barstte in tranen uit, wat de emotionele lading van het moment nog verder versterkte.

Een levenslange fan van Ronaldo vertelde vanochtend aan een medewerker van GFC Nieuws Lifestyle in een sportclub in Paramaribo dat hij ook een traantje moest laten toen Ronaldo begon te snikken.

“Ik weet niet wat het is, maar zijn emotie raakt mij altijd,” zei de 27-jarige man, die aangaf het leven van de voetballer sinds zijn kinderjaren op de voet te volgen.

“Het is alsof ik zijn successen en tegenslagen zelf meemaak. Als hij huilt, huil ik mee.”

De fan wijst erop hoe bijzonder het is om de carrière van een ‘legende‘ zoals Ronaldo te volgen.

“Hij is een inspiratie voor velen, niet alleen vanwege zijn talent op het veld, maar ook vanwege zijn doorzettingsvermogen en menselijkheid. Momenten zoals deze maken hem echt en laten zien dat zelfs de grootste sterren kwetsbaar kunnen zijn.”

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

verkeersongeval
Suriname

Twee gewonden na frontale botsing op Martin Luther Kingweg

baby voeten zuigeling
Suriname

Eerste baby van 2026 geboren in ’s Lands Hospitaal om 00.03 uur

kaars
Suriname

Ontroostbare moeder deelt hartverscheurend bericht na dood zoontje

Economie 3
Suriname

CBvS Jaarverslag 2023: president schetst herstel, stabilisatie en versterking van het financieel stelsel

kaars dood overleden rouwproces
Suriname

Opnieuw familiedrama in Suriname binnen één week; jong kind omgebracht

korps politie suriname kps viribux audax agent
Suriname

Man met kapverwondingen dood aangetroffen bij winkelpand in Nieuw-Amsterdam

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws