• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse Real Madrid-fans vieren winst Vinícius Junior als Wereldvoetballer van het Jaar

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
19 december 2024 04:27
in Sport, Suriname
Vinícius Júnior

Surinaamse fans van Real Madrid zijn in feeststemming nu Vinícius Júnior is uitgeroepen tot Wereldvoetballer van het Jaar.

Tijdens een gala in Doha kreeg de Braziliaanse sterspeler de prestigieuze FIFA-prijs, waarbij hij ploeggenoot Jude Bellingham en Manchester City-middenvelder Rodri achter zich liet.

De uitverkiezing is een bekroning van zijn uitstekende seizoen, waarin hij Real Madrid hielp bij het winnen van de Champions League en La Liga.

De vreugde is extra groot omdat Vinícius eerder dit jaar teleurgesteld werd bij de Ballon d’Or-uitreiking, waar de prijs verrassend naar Rodri ging. Dit leidde tot protesten van Real Madrid en onvrede onder de fans, ook die uit Suriname.

Bij de stemming voor de FIFA-prijs mochten niet alleen journalisten en het publiek, maar ook bondscoaches en aanvoerders van nationale selecties wereldwijd hun stem uitbrengen.

Namens Suriname stemde onder andere Natio-bondscoach Stanley Menzo.

Hij zette Vinícius op de eerste plaats, gevolgd door Barcelona-aanvaller Lamine Yamal en voormalig Real Madrid-middenvelder Toni Kroos.

Vinícius droeg de prijs op aan kinderen die dromen van een carrière in het voetbal. “Dit is voor iedereen die denkt dat dromen onmogelijk zijn,” zei hij in zijn dankwoord.

ShareTweetSend

Meer berichten

arno vorswijk
Lifestyle

Van Gujaba naar Havana: Saramacaanse jongeman vervult droom en wordt arts

school kinderen klas lokaal scholieren student
Suriname

Ruim 1500 kinderen nog zonder plek, VOJ-scholen draaien om de ene dag vanwege gebrek leerkrachten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #416745
Suriname

STVS viert 60-jarig bestaan: president Simons prijst bijdrage aan Surinaamse media

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws