• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse president Santokhi niet bankroet, blijkt uit analyse

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 november 2024 16:00
in Suriname
chan santokhi

De recente speculaties op sociale media dat president Chan Santokhi van Suriname bankroet zou zijn, missen elke grond van waarheid.

Dit blijkt uit een uitgebreide analyse van GFC Nieuws.

De beweringen die circuleren in een besloten sociale mediagroep stellen dat Santokhi voorafgaand aan de verkiezingen van 2020 enorme schulden zou hebben opgebouwd bij buitenlandse gelddonoren.

Het zou volgens de geruchten gaan om tientallen miljoenen euro’s, bedoeld voor zijn verkiezingscampagne. Gesteld wordt dat het staatshoofd in feite bankroet is.

De kwaadsprekers beweren verder dat deze schulden, die nog niet volledig zouden zijn afbetaald, aanleiding zouden zijn voor Santokhi’s frequente buitenlandse reizen.

Volgens hen zou het staatshoofd in het buitenland proberen afspraken te maken om deze kwestie op te lossen.

Uit een evaluatie van GFC Nieuws blijkt echter dat er geen enkel bewijs is dat deze beschuldigingen ondersteunen.

Integendeel, de informatie lijkt bewust te zijn verspreid om de reputatie van de president te schaden. De analyse toont aan dat de geruchten ongefundeerd zijn en onderdeel lijken te zijn van een campagne om Santokhi in diskrediet te brengen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Nationaal Leger Suriname
Suriname

Moet Suriname naar dienstplicht kijken nu de Cariben onrustig worden?

Caribische delegaties tijdens de biodiversiteitsdialoog in Paramaribo, waar landen werkten aan sterkere strategieën en regionale samenwerking voor natuurbeheer.
Suriname

Suriname ontvangt Caribische delegaties voor belangrijke biodiversiteitsdialoog

Gamen2
Lifestyle

KIVC maakt zich zorgen over gevolgen game-verslaving onder jongens in Suriname

bouva en adhin
Suriname

Bouva en Adhin maken opvallende sprongen richting presidentsrace, zegt onafhankelijke waarnemer

sport jongeren jeugd
Suriname

Educatieve dag versterkt jongeren op het gebied van gezondheid, welzijn en persoonlijke ontwikkeling

Medewerkers van Luchtvaartdienst en Meteodienst ontvangen ICAO training om de vliegveiligheid in Suriname te verbeteren.
Suriname

Suriname zet nieuwe stap in luchtvaartveiligheid met intensieve training

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws