• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse ondernemer wordt miljonair nadat jeugdliefde hem verlaat voor haar baas

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
8 juni 2024 09:00
in Lifestyle
man hindoe

Een Surinaamse ondernemer die tegenwoordig successen boekt in de Nederlandse ondernemerswereld, onthult hoe een pijnlijke relatiebreuk in zijn jeugd de katalysator werd voor zijn financiële succes.

De vijftiger heeft inmiddels meerdere succesvolle zaken in de Randstad opgezet en deelt regelmatig zijn ervaringen en inzichten via GFC Nieuws Lifestyle, zij het anoniem, uit respect voor zijn eigen privacy en veiligheid.

Na een recente zakelijke bijeenkomst in Amsterdam, waar een medewerker van GFC Nieuws Lifestyle ook aanwezig was, deelde de zakenman een persoonlijk verhaal.

“Mijn toenmalige vriendin met wie ik dacht oud te worden, verliet mij voor haar baas”, vertelde hij. Destijds werkte hij als loonarbeider in een tijdelijke, weinig perspectief biedende functie.

Deze ervaring bleef hem bij en werd een drijfveer om zijn leven om te gooien. Hij stortte zich volledig op het ondernemerschap, wat uiteindelijk leidde tot zijn status als miljonair.

Hij wijst er echter op dat liefdesrelaties een belemmering kunnen vormen voor ondernemers die succes willen boeken.

Volgens hem gaat de investering in een romantische relatie vaak ten koste van de tijd en energie die nodig zijn om financieel succesvol te zijn.

De zakenman met miljonairsstatus adviseert vooral mannen die financieel willen groeien om voorlopig vrijgezel te blijven.

“Een single persoon, en vooral een man, is met minder tevreden en kan zich volledig richten op zijn ambities,” zegt hij.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

man
Lifestyle

Vrouw keert terug uit Nederland en wordt in Suriname herhaaldelijk lastiggevallen door mannen

herder hond
Lifestyle

Herdershondincident toont opnieuw waarom “hij bijt niet” gevaarlijke onzin is

boodschappen winkel
Lifestyle

Winkeliers in Suriname betalen hoge prijs met lange dagen, stress en gevaar

Kong Ngie Tong Sang paramaribo chinees
Lifestyle

Chinezen in Suriname zien Nederland niet als volgende stap volgens zakenman

vrienden sociaal familie bar cafe uitgaan drinken alcohol bier
Gezondheid

Constantin Foundation roept ouders op kinderen géén slokje alcohol te geven

pcs suriname psychiatrisch centrum
Lifestyle

Bijgeloof draagt bij aan nodeloze sterfgevallen binnen Surinaamse families

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws