• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse miljonair: ‘Bakken met geld, maar verder vreselijk eenzaam’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 november 2024 13:06 - Geüpdatet op 2 december 2024 05:49
in Lifestyle
man verdrietig depressief

Foto ter illustratie.

Een Surinaams-Nederlandse ondernemer die jaren geleden de status van miljonair bereikte, doet een opmerkelijke onthulling.

Hoewel hij financieel alles heeft bereikt waar velen van dromen, zegt hij dat het succes hem bijna alles in zijn leven heeft gekost.

GFC Nieuws Lifestyle deelt regelmatig op anonieme wijze inzichten van deze in de Randstad wonende vijftiger, met respect voor zijn privacy.

In een mail aan onze redactie vertelt hij: “Ik zit grotendeels alleen in mijn huis, vooral nu de feestdagen naderen. Buiten zie ik gelukkige gezinnen. Vrienden en kennissen plaatsen vrolijke foto’s op sociale media, maar ik herken mezelf er niet meer in.”

De entrepreneur geeft aan dat hij geen hobby’s heeft en nauwelijks tijd voor zichzelf neemt. Ook op liefdesgebied is zijn leven leeg.

“Ik heb een zoontje, maar hij woont niet bij mij. Er is geen plek voor liefde geweest in mijn leven, omdat ik alleen maar bezig was met werken.”

Ook vriendschappen uit het verleden zijn verwaterd. “Ik ben uit elkaar gegroeid met mijn oude vrienden. Vroeger was ik extravert en sprak ik met iedereen, maar nu praat ik niet eens meer met mensen in de sportschool.”

De ondernemer noemt zichzelf een “schim van wie ik ooit was”.

Hij wil anderen waarschuwen dat het najagen van succes en geld niet de weg naar geluk is. “Waardeer vrienden, familie en kleine momenten. Geld mag nooit belangrijker worden dan je relaties.”

Groot aantal vrouwspersonen wil eenzame Surinaamse miljonair ondersteunen

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

paramaribo centrum zwartenhovenbrugstraat
Lifestyle

Koeler klimaat zou Suriname mogelijk productiever maken

Shampoo haren wassen kapper
Lifestyle

Vermoedens over namaakshampoos en crèmespoelingen in Suriname

begrafenis dood kist
Lifestyle

Surinaamse dame raakt ‘in trance’ na begrafenisbezoek

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws