• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse ATM-gebruikers onder druk om anderen te helpen bij het pinnen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
10 mei 2024 07:22
in Suriname
pinnen atm geldautomaat

Na de recente geldstorting door het ministerie van Sociale Zaken voor huishoudens die het moeilijk hebben, zijn pinautomaten op veel plekken extra druk.

Dat is natuurlijk goed nieuws voor degenen die deze hulp hard nodig hebben, maar het zorgt ook voor wat gedoe.

Vooral bij mensen die niet zo handig zijn met pinautomaten, zie je dat ze om hulp vragen aan anderen die toevallig in de buurt zijn.

Normaal is het geen punt om even iemand te helpen, maar het wordt lastig als meerdere mensen tegelijk je hulp nodig hebben, zeker als je zelf ook staat te pinnen. Dat verneemt GFC Nieuws van meerdere burgers in Paramaribo.

Het vraagt om een beetje geduld en begrip van iedereen, vooral tijdens deze drukke momenten.

“Hoewel de drukte bij de automaten vanzelf minder wordt, laat het wel zien hoe belangrijk het is dat er goede uitleg komt over hoe je een pinautomaat gebruikt”, vertelt een voorbijganger.

Banken en andere instellingen zouden volgens velen hier werk van moeten maken, aangezien het uiteindelijk om hun apparaten gaat.

Het is volgens critici belangrijk dat iedereen zich zelfverzekerd en bekwaam voelt bij het gebruik van deze automaten, zodat dit soort situaties in de toekomst voorkomen kunnen worden.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

krant media
Lifestyle

Desinformatie bedreigt Suriname mede door gebrek aan kritisch denken

Onderzoek vergrootglas
Suriname

Prijor geeft helderheid over verkeersincident in het weekend

vrouw dame
Lifestyle

Uiterlijk speelt grotere rol op Surinaamse arbeidsmarkt dan gedacht

Ambtenaren BiZa leggen integriteitseed af
Suriname

Ambtenaren BiZa leggen integriteitseed af

decembermoorden 8 december monument
Suriname

Herdenking Fort Zeelandia benadrukt noodzaak uitvoeren vonnissen

Slavernij afschaffing
Suriname

Gran Krutu presenteert officiële reactie op slavernij-excuses: ‘Verzoening vraagt om gelijkwaardigheid’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws