• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse 8-jarige zwemmer moet bijna 2000 US Dollar betalen om Suriname te vertegenwoordigen

P. Peterson door P. Peterson
16 juli 2024 10:55
in Sport, Suriname
Evan Tjon A Pauw

De jonge zwemmer Evan Tjon A Pauw, nationaal kampioen in de categorie jongens 7-8 jaar, staat voor een nieuwe uitdaging.

Hij heeft de selectie gehaald om deel te nemen aan de Goodwill kampioenschappen 2024, een prestigieus evenement waar de beste zwemmers uit het Caribisch gebied samenkomen.

Dit jaar zullen de kampioenschappen plaatsvinden van 16 tot 18 augustus in St. Lucia.

Evan, die bekend staat om zijn indrukwekkende prestaties in het zwembad, moet echter bijna 2000 US Dollar verzamelen om zijn deelname mogelijk te maken.

De geschatte kosten voor deze internationale competitie bedragen 1918,40 USD per zwemmer. Dit bedrag omvat onder andere de kosten voor vliegtickets, accommodatie, transport en kleding.

Hoewel de deelname aan deze kampioenschappen een enorme kans biedt voor Evan om zijn vaardigheden te tonen en zijn land te vertegenwoordigen, brengt het ook financiële uitdagingen met zich mee.

Daarom doet Evan een beroep op de samenleving voor steun en donaties. Hij hoopt dat zijn verhaal de harten van velen zal raken en hen zal inspireren om bij te dragen aan zijn reis naar succes.

De deelname van Evan aan de Goodwill kampioenschappen zou volgens zijn team niet alleen een persoonlijke overwinning zijn, maar ook een bron van trots voor Suriname. Het benadrukt het potentieel en de talenten van jonge atleten in het land en hoe zij, met de juiste steun, kunnen uitblinken op internationale podia.

ShareTweetSend

Meer berichten

verkeer nederland snelweg
Lifestyle

Mag je met een Surinaams rijbewijs in Nederland rijden?

gezondheid medisch bloeddruk
Gezondheid

Stijgende wereldwijde hoge bloeddruk bij kinderen belicht risico’s ook voor Surinaamse jongeren

[Aggregator] Downloaded image for imported item #420363
Suriname

Politie pakt beruchte inbreker ‘Nia’ op na reeks woninginbraken in Jarikaba

vader kind gezin
Lifestyle

Sterilisatie bij mannen kan vrouwen in Suriname veel verlichten en kosten besparen

woonboot suriname
Lifestyle

Wonen op water lijkt in Suriname niet haalbaar

speurtocht
Suriname

Educatieve speurtocht brengt geschiedenis Suriname tot leven voor jongeren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws