GFC NIEUWS- Leden van de politie zullen in verband met de algehele lockdown vanaf vrijdag 4 september om acht uur in de avond tot en met maandag 7 september om vijf uur in de ochtend diverse maatregelen treffen.
Zo zal er politiecontrole zijn bij de bruggen over de Suriname-, Saramacca-, Nickerie- en Coppenamerivier en over het Saramacca kanaal, gemotoriseerde surveillance en mini road blocks.
Het KPS benadrukt dat alleen personen die een dispensatiebewijs van het NCCR, DNV en/of Covid-19 Outbreak Managementteam hebben of personen behorende tot de zogenaamde essentiële diensten, die van of naar het werk gaan, zullen doorgelaten worden.
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/gfcnieu1/public_html/wp-content/themes/mts_newsonline/functions.php on line 175
Strenger optreden politie tijdens algehele lockdown
4 september 2020 |