• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Stortregen verwoest nieuwe asfaltering Anamoestraat, straat weer onder water

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 augustus 2024 15:12
in Suriname
Stortregen verwoest asfaltering Anamoestraat

Vandaag waren asfalteerders hard aan het werk in de Anamoestraat in Paramaribo Noord.

Maar hun inspanningen werden volledig tenietgedaan door een plotselinge stortregen. Binnen slechts 30 minuten stonden de straten volledig onder water.

Dit is niet de eerste keer dat Paramaribo Noord te maken heeft met overstromingen. De afgelopen weken zijn veel delen van deze wijk herhaaldelijk getroffen door hevige regenval, wat leidde tot ernstige wateroverlast.

Verschillende bedrijven in de omgeving zagen zich genoodzaakt hun deuren te sluiten vanwege de ondergelopen straten, wat voor economische schade zorgde.

Eind juli sprak ondernemer Yang met GFC Nieuws. Hij werd gedwongen zijn restaurant te sluiten.

Ondanks eerdere beloften van de overheid om het probleem van de wateroverlast aan te pakken, blijven veel delen van Suriname, waaronder Paramaribo Noord, lijden onder deze situatie.

Het jarenlange probleem van gebrekkige afwatering en slecht onderhouden infrastructuur lijkt nog steeds onopgelost, met alle gevolgen van dien voor zowel bewoners als bedrijven.

De stortregen van vandaag is opnieuw een herinnering aan de dringende noodzaak voor structurele verbeteringen in de waterbeheersing en infrastructuur van Suriname.

Tot die tijd blijft het risico op overstromingen en de daarmee gepaard gaande problemen bestaan.

ShareTweetSend

Meer berichten

karate
Sport

Surinaams karateteam schittert op internationaal kampioenschap in Curaçao

auto diefstal inbraak
Suriname

Autodiefstallen blijven stijgen: politie slaat toe, maar slachtoffers zitten met leningen en verlies

geweld
Suriname

Twee ernstige geweldsincidenten in 48 uur: UMA vraagt om krachtigere aanpak

[Aggregator] Downloaded image for imported item #420389
Suriname

President Simons prijst Chinese vereniging Kong Ngie Tong Sang als blijvende partner in natievorming

sport voetbal
Sport

NOVA Stars Football Academy & Club brengt voetbal terug naar de buurten

verkeer nederland snelweg
Lifestyle

Mag je met een Surinaams rijbewijs in Nederland rijden?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws