• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Stichting SEMOCO lanceert “100 Kinderen Leren Zwemmen” Project

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
12 augustus 2024 14:46
in Suriname
kind zwemmen

Foto ter illustratie.

Stichting SEMOCO nodigt ouders en verzorgers van leerlingen uit leerjaar 6 tot en met 8 van de OS Totness uit voor een informatieve bijeenkomst over het zwemproject “100 kinderen leren zwemmen”.

Dit project, bedoeld om 50 kinderen uit Coronie te leren zwemmen, wordt mogelijk gemaakt door de stichting ter bevordering van de sociale, economische en maatschappelijke ontwikkeling van Coronie.

De informatieve bijeenkomst vindt plaats op maandag 12 augustus om 11.30 uur in de HUB te Totness. Tijdens deze bijeenkomst zullen alle details van het project worden gedeeld en is er ruimte voor het stellen van vragen.

Het is belangrijk dat ouders of verzorgers aanwezig zijn; deelname aan het project is alleen mogelijk bij aanwezigheid tijdens deze bijeenkomst.

Het vertrek naar de zwemlocatie vindt plaats op zondag 25 augustus, en de kinderen keren terug op maandag 16 september.

In plaats van in gastgezinnen, zullen de kinderen gezamenlijk logeren in het Pastoraal Centrum van Asewa Otono aan de Prinsessestraat. Dit zorgt voor beter toezicht en vermindert de transportkosten. Het centrum biedt drie grote ruimtes voor de kinderen en begeleiders.

Projectdetails

Logies: 3 weken verblijf
Eten en drinken: 3 maaltijden per dag
Zwemles: 3 weken intensieve training
Amusement: Activiteiten tijdens vrije uren en weekends

Mis dit niet:

Vuilophaal Para onder druk door maandenlange betalingsachterstand

Slachtoffer bewusteloos geslagen met stuk eindhout in Moengo

Er zal voldoende begeleiding zijn om de veiligheid en het welzijn van de kinderen te waarborgen. Voor een kleine bijdrage van SRD 500 per kind, wordt het transport van en naar de zwemlocatie gedekt.

Stichting SEMOCO ziet dit project als een kans om meer kinderen zwemvaardigheden bij te brengen en zal, bij succes, dit initiatief uitbreiden naar andere scholen.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen:

Ramon Hooplot
E-mail: [email protected]
Telefoon: +5977100420
WhatsApp: +31683062329
Bankgegevens voor donaties:

DSB Bankrekening: SRD 10774483 / Euro 10774440 / USD 10774432
Adres: Houtbijstraat 26, Paramaribo

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Ondernemer wacht al acht maanden op betaling.
Suriname

Vuilophaal Para onder druk door maandenlange betalingsachterstand

Illustratiefoto.
Suriname

Slachtoffer bewusteloos geslagen met stuk eindhout in Moengo

‘Kon Mit’ KC brengt korpschef naar inheems dorp in Para.
Suriname

Korpschef Pinas bespreekt leefbaarheidsproblemen met bewoners van Bernarddorp

Minister Adelien Wijnerman ontvangt Joseph Fisher van de British High Commission tijdens een beleefdheidsbezoek in De Nationale Assemblée. Foto: CDS
Suriname

Suriname en Verenigd Koninkrijk bespreken verdere samenwerking

Mentale gezondheid jongeren centraal tijdens bijeenkomst PCS en districtsbestuur
Suriname

PCS wil lokaal team oprichten voor mentale gezondheid in Marowijne

Ayoko Kazerne wordt voorbereid op nieuwe EAO-lichting.
Suriname

Minister Ramsaran geeft opdracht tot aanpak achterstallig onderhoud Ayoko Kazerne

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws