• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Stichting SEMOCO lanceert “100 Kinderen Leren Zwemmen” Project

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
12 augustus 2024 14:46
in Suriname
kind zwemmen

Foto ter illustratie.

Stichting SEMOCO nodigt ouders en verzorgers van leerlingen uit leerjaar 6 tot en met 8 van de OS Totness uit voor een informatieve bijeenkomst over het zwemproject “100 kinderen leren zwemmen”.

Dit project, bedoeld om 50 kinderen uit Coronie te leren zwemmen, wordt mogelijk gemaakt door de stichting ter bevordering van de sociale, economische en maatschappelijke ontwikkeling van Coronie.

De informatieve bijeenkomst vindt plaats op maandag 12 augustus om 11.30 uur in de HUB te Totness. Tijdens deze bijeenkomst zullen alle details van het project worden gedeeld en is er ruimte voor het stellen van vragen.

Het is belangrijk dat ouders of verzorgers aanwezig zijn; deelname aan het project is alleen mogelijk bij aanwezigheid tijdens deze bijeenkomst.

Het vertrek naar de zwemlocatie vindt plaats op zondag 25 augustus, en de kinderen keren terug op maandag 16 september.

In plaats van in gastgezinnen, zullen de kinderen gezamenlijk logeren in het Pastoraal Centrum van Asewa Otono aan de Prinsessestraat. Dit zorgt voor beter toezicht en vermindert de transportkosten. Het centrum biedt drie grote ruimtes voor de kinderen en begeleiders.

Projectdetails

Logies: 3 weken verblijf
Eten en drinken: 3 maaltijden per dag
Zwemles: 3 weken intensieve training
Amusement: Activiteiten tijdens vrije uren en weekends

Mis dit niet:

‘Rijbewijs afgepakt in Nederland, en toch makkelijk de weg op in Suriname’

Korpschef Melvin Pinas zet wijkgesprekken voort: bewoners De Nieuwe Grond vragen om meer politie op straat

Er zal voldoende begeleiding zijn om de veiligheid en het welzijn van de kinderen te waarborgen. Voor een kleine bijdrage van SRD 500 per kind, wordt het transport van en naar de zwemlocatie gedekt.

Stichting SEMOCO ziet dit project als een kans om meer kinderen zwemvaardigheden bij te brengen en zal, bij succes, dit initiatief uitbreiden naar andere scholen.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen:

Ramon Hooplot
E-mail: [email protected]
Telefoon: +5977100420
WhatsApp: +31683062329
Bankgegevens voor donaties:

DSB Bankrekening: SRD 10774483 / Euro 10774440 / USD 10774432
Adres: Houtbijstraat 26, Paramaribo

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Nederland

‘Rijbewijs afgepakt in Nederland, en toch makkelijk de weg op in Suriname’

Korpschef belooft actie na signalen uit De Nieuwe Grond.
Suriname

Korpschef Melvin Pinas zet wijkgesprekken voort: bewoners De Nieuwe Grond vragen om meer politie op straat

Twee mannen verdwijnen na vermoedelijk omslaan van boot in Pikin Saron-gebied
Suriname

Bootongeluk in Matawaigebied: één lichaam geborgen, tweede persoon vermist

Illustratiefoto.
Suriname

Broer en zus met Franse nationaliteit aangehouden op Zanderij na vermoedelijke cocaïnesmokkel

Suriname verdiept samenwerking met Peru om innovatie en ondernemerschap te versterken.
Suriname

IDB stelt US$ 110.000 voor uitvoering Peruaans innovatiemodel voor versterking productiesector Suriname

Jongeren moeten klaar zijn voor kansen in olie- en gassector
Suriname

Staatsolie brengt olie- en gassector dichter bij samenleving tijdens drukbezochte Open Dag in Saramacca

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws