• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Stichting 1 Voor 12 levert negentiende woning op

Shafely King door Shafely King
3 oktober 2024 16:31
in Suriname
Woning 1 voor 12

Stichting 1 Voor 12, onder leiding van Louis Vismale, heeft haar 19e woning opgeleverd voor een hulpbehoevende.

De tweekamerwoning is binnen anderhalve maand gebouwd voor Nanda Lawtoe, moeder van zes kinderen. Zij had haar woningnood eerder bij de organisatie aangekaart.

Het gezin was op een gegeven moment dakloos, wat Stichting 1 Voor 12 ertoe bracht om een woning voor Lawtoe op het perceel van haar moeder te plaatsen.

Mohamed Ozir, de grootste donateur van Stichting 1 Voor 12, heeft een belangrijke bijdrage geleverd.

Op woensdag 2 oktober 2024 mocht Lawtoe, in het bijzijn van Harold Pultoo, geestelijk adviseur van president Chandrikapersad Santokhi, haar nieuwe woning betreden.

Het staatshoofd was uitgenodigd voor de overdracht, maar liet zich vanwege andere verplichtingen vertegenwoordigen door Pultoo.

Deze bracht namens de president felicitaties over aan het gezin en zegende de nieuwe woning in.

Vismale gaf aan dat dit de 19e woning is die Stichting 1 Voor 12 met steun van donateurs heeft kunnen realiseren. De organisatie, die al 19 jaar actief is, voert sociale projecten uit en zet zich in voor minderbedeelden.

Vismale deed via Pultoo een verzoek aan president Santokhi om Stichting 1 Voor 12 op te nemen in het sociale bestand van de overheid, zodat de organisatie ook ondersteuning van de staat kan ontvangen of betrokken kan worden bij sociale projecten.

De stichtingsvoorzitter verklaarde dat hij het goede werk zal voortzetten en hoopt op verdere steun van de samenleving.

Lawtoe deed ook een beroep op het staatshoofd voor ondersteuning en overhandigde een verlanglijst aan Pultoo.

Van de firma B-Singh Trading ontving het gezin alvast enkele huishoudelijke artikelen, waaronder een gasfornuis.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

monorath
Suriname

Ministerie: Volledig onderzoek naar dodelijke schietpartij in uitvoering

Luchtvaartdeskundige Tomas Chlumecky
Suriname

Internationale luchtvaartexpert waarschuwt voor structurele risico’s in Surinaamse luchtvaartsector

pl pertjajah luhur
Suriname

Sterke vriendschap binnen regeercoalitie zichtbaar tijdens viering PL-jubileum

ADEK anton de kom universiteit
Suriname

Wetenschappelijk personeel AdeKUS hervat beraad: onderwijsactiviteiten opnieuw stopgezet

Argos Suriname 2
Suriname

Argos Suriname viert 60 jaar lokale cementproductie

depressief verdrietig eenzaam huilen
Lifestyle

KIVC vraagt samenleving om aandacht voor eenzame mensen tijdens feestdagen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws