• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Steeds meer illegale Guyanese vissers opgepakt voor overtreding Vreemdelingenwet

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
8 juni 2024 14:32 - Geüpdatet op 9 juni 2024 03:00
in Suriname
boot

De vijf vissers: S.C. (22), J.R. (39), I.H. (50), R.P. (32) en B.P. (22) van Guyanese afkomst, zijn op vrijdag 7 juni door een gemengd team van de politie en de Marine van het Nationaal Leger (NL) ter hoogte van de samenvloeiing van de Suriname- en de Commewijne rivier aangehouden.

De wetsdienaren signaleerden een groen vissersvaartuig op de rivier dat uit de richting van Gabadoe voer en sommeerden de kapitein van het vaartuig tot stoppen.

Bij een uitgevoerde controle konden er geen bescheiden van het vaartuig worden overlegd. Deze waren zoals was aangegeven bij de eigenaar.

Daarnaast konden de bemanningsleden ook geen bescheiden overleggen, aangezien zij illegaal Suriname zijn binnengekomen.

De kapitein en de bemanningsleden werden samen met het vissersvaartuig gedirigeerd naar de aanmeersteiger van Nieuw-Amsterdam en vervolgens hangende het verder onderzoek overgebracht naar de basis van de Maritieme politie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

gfc discover
Suriname

GFC Nieuws Suriname nu ook te volgen via Google Discover

PL Volkswinkel
Suriname

Slecht weer en wateroverlast houden bezoekers niet weg van PL-centrum

vrouw dame amsterdam nederland toerisme
Lifestyle

Verhuizen naar Nederland maakt Surinamers niet automatisch intelligenter

adhin en indiase
Suriname

Suriname kijkt opnieuw naar India als strategische partner voor ontwikkeling

reizen koffer paspoort
Suriname

Suriname zet in op toegankelijkere e-paspoortdiensten voor burgers in buitenland

Wateroverlast regen buien
Suriname

Wateroverlast in Suriname niet alleen schuld van de VHP, zegt waarnemer

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws