• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Stanley Menzo: ‘Er zijn spelers die Surinaams paspoort willen aanvragen om voor ons uit te komen’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 maart 2024 04:30
in Sport, Suriname
natio suriname

In een recent interview met VI heeft de bondscoach van Suriname, Stanley Menzo, zijn ambitie geuit om het team te versterken met nieuwe talenten.

Dit volgde op een gelijkspel van 1-1 tegen Martinique afgelopen zondag in Almere, waarbij Fortuna Sittard middenvelder Justin Lonwijk zijn eerste internationale doelpunt voor Suriname maakte.

Menzo, die onlangs terugkeerde als bondscoach, benadrukte het potentieel van het team en de noodzaak voor verbetering. “Het team heeft enthousiasme en drive, maar we moeten onze aanpak verfijnen. Er is nog veel werk aan de winkel.’

De zoektocht naar nieuwe spelers staat hoog op Menzo’s agenda.

Hij is vooral geïnteresseerd in spelers die bereid zijn een Surinaams paspoort aan te vragen om het team te kunnen vertegenwoordigen en zegt dat er geïnteresseerden zijn.

Onder de potentiële kandidaten bevinden zich namen als Crysencio Summerville, Joël Piroe, Danilho Doekhi en Javairô Dilrosun, hoewel Menzo voorzichtig blijft met het noemen van specifieke namen.

De ex-doelman uitte ook zijn verbazing over een speler die zich aanvankelijk beschikbaar stelde maar zich uiteindelijk terugtrok.

“Het is opmerkelijk dat een speler na selectie zich op het laatste moment terugtrekt. Het is een situatie die we zorgvuldig moeten benaderen,” concludeerde hij.

Menzo’s plannen onderstrepen zijn toewijding aan het opbouwen van een sterk en toegewijd Surinaams voetbalteam.

Foto: ESPN

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #423420
Suriname

Politie lanceert nieuwe drone-unit om Suriname veiliger te maken

gate schiphol
Lifestyle

Gate naar Paramaribo op Schiphol voelt voor velen al als thuiskomen

staatsolie
Suriname

Renovatie van zwembad Pireng officieel van start

adeliene wijnerman
Suriname

Parlementaire commissies bespreken aanpassingen Staatsbegroting 2026

monorath harish
Suriname

Minister Monorath: Hoog corruptiecijfer remt ontwikkeling Suriname

melkcentrale
Suriname

Melkcentrale Suriname ontvangt premier van St. Maarten voor werkbezoek

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws