• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Staking in Surinaamse ziekenhuizen voortgezet wegens uitblijven overbruggingsgelden

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
19 december 2023 01:00
in Suriname
arts dokter ziekenhuis

De staking in ’s Landhospitaal, het Diakonessenhuis, Marwina- en het Wanica Ziekenhuis in Suriname duurt voort, aangezien er nog geen tekenen zijn van de overbruggingsgelden die minister Amar Ramadhin van Volksgezondheid sinds 15 december heeft aangekondigd.

Vakbondsleider Imro Edam deelt mee dat het gebrek aan informatie over de status van de uitbetalingen twijfel doet toenemen over de tijdige ontvangst van de beloofde SRD 4.200 voor december.

Tot nu toe zijn de overbruggingstoelagen voor november niet uitbetaald, wat het geloof in de overheid verder ondermijnt.

De acties in de Surinaamse ziekenhuizen zullen worden geïntensiveerd als er geen duidelijkheid komt, en ziekenhuizen opereren momenteel met minimale bezettingen, aangezien de middelen nog niet zijn ontvangen.

Minister Ramadhin heeft verklaard dat de betaalopdracht is gegeven, maar vertragingen in de verwerking hebben geleid tot onzekerheid en vermoeidheid onder het personeel.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Holi handen PHAGWA PAGWA PAGHWA
Suriname

Holi-dag 2026 officieel vastgesteld op dinsdag 3 maart

wapens kogels
Suriname

Nieuwe aanhoudingen en wapenvondsten in zaak illegale landingsbaan Witagron

gaaman osso nieuw koffiekamp
Suriname

Zijin Rosebel Gold Mines draagt Gaawan Osu over aan Nieuw Koffiekamp

olievaten brand milieuschade
Suriname

NMA treedt hard op na brand bij illegaal olieverwerkingsbedrijf in Para

BGVS en indiase amba
Suriname

India en Suriname verkennen samenwerking voor betaalbare geneesmiddelen

president Jennifer Simons
Suriname

Econoom Ramautarsing: President Simons mist daadkracht

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws