• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Sranan Lobi Dey – Dag van liefde, respect en eenheid op 10 mei

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
5 mei 2025 07:30
in Suriname
suriname i love su

Op zaterdag 10 mei vindt op het Onafhankelijkheidsplein een bijzondere bijeenkomst plaats: Sranan Lobi Dey, georganiseerd onder het motto “Wi na Wan!”.

Dit initiatief van de groep Wi Na 1, onder leiding van Misi Marina Blankendal-Pinas en Sherron Rodgers, roept de samenleving op tot natievorming, onderlinge verbondenheid en het actief afwijzen van rassenhaat en verdeeldheid.

De avond staat volledig in het teken van liefde voor Suriname, met optredens van diverse artiesten, culturele groepen en DJ’s.

Er zullen geen politieke toespraken of partijgebonden boodschappen zijn – slechts een gezamenlijk streven naar harmonie en respect.

De organisatoren benadrukken de kracht van eenvoud: geen vlaggen van politieke partijen, maar een wit T-shirt als symbool van vrede en een stukje van de Surinaamse vlag op de borst als uitdrukking van nationale trots.

“Sranan na fu wi ala. Het is tijd om onze verbondenheid te vieren en onze verschillen te overbruggen. Kom en laat de liefde spreken,” aldus de initiatiefgroep.

ShareTweetSend

Meer berichten

Dirk Currie
Suriname

“Waar is de minister van Onderwijs?”

natio
Sport

Surinaamse bedrijven openen morgen later vanwege grootschalige WK-watchparty’s

natio voetbal suriname svb
Suriname

Nationale vrije dag als Suriname zich vanavond plaatst voor WK

goerdat nier conferentie
Gezondheid

Suriname zet in op preventie van nierziekten: dialyse voorkomen kan miljoenen besparen

minister Andrew Baasaron in gesprek met imf delegatie
Suriname

EZOTI en IMF houden voortgangsoverleg in kader van Article IV-consultatie

social army
Suriname

Social Army en Stichting Jongeren van Sipaliwini versterken samenwerking voor Kinderdag 2025

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws