fbpx

Sport Instituut Burgos opnieuw katakampioen

Afgelopen zondag lukte het Sport Instituut Burgos wederom om het katatoernooi van de Surinaamse Karate-do Associatie(SKA) te domineren. In de Chinese Sporthal werd de school van Burgos de grote winnaar van het toernooi met 12 gouden, 3 zilveren en 5 bronzen medailles. Er waren in totaal 13 categorieën, waarvan 12 individuele en 1 teamcategorie.

Kata is een stijlpatroon of schijngevecht, waarbij de karateka “vecht” tegen één of meerdere denkbeeldige tegenstanders.

Hieronder volgen de uitslagen van de verschillende categorieën:

Kata Team (Traditional) U14 Kata Team Female (12-13Jr): 1. Team Burgos – Sport Instituut Burgos.

Kata Individual (Traditional) U8 Kata Individueel Female (6-7Jr): 1. Lucia Santokhi – Sport Instituut Burgos.

U10 Kata Individual Female/Male (8-9Jr): 1. Surya Santokhi – Sport Instituut Burgos, 2. Stephan Gobin – Karateschool Funakoshi.

U12 Kata Individual Female (10-11Jr): 1. Martadinala Tiara – Sport Instituut Burgos, 2. Taryen Orleen – Sport Instituut Burgos, 3. Kromoredjo Kristy – Sport Instituut Burgos.

U12 Kata Individual Male (10-11Jr): 1. Alox Mahabier – Sport Instituut Burgos, 2. Miguel Fuljharie – Karateschool Funakoshi, 3. Xavier Rommy – Sport Instituut Burgos.

U14 Kata Individual Female (12-13Jr): 1. Shermain Paiman – Sport Instituut Burgos, 2. Kysha Leysner – Sport Instituut Burgos, 3. Prapi Kertodikromo – Sport Instituut Burgos.

U14 Kata Individual Male (12-13Jr): 1. Miguel Djasian – Sport Instituut Burgos, 2. Rohit Ramparichand – Karateschool Lelydorp, 3. Naveen Toewar – Sport Instituut Burgos, 3. Mitchel Fuljharie – Karateschool Funakoshi.

Cadets Kata Individual Female (14-15Jr): 1. Fuljhari Meriah – Karateschool Funakoshi, 2. Bisai Isheqa – Karateschool Funakoshi, 3. Hammen Cicily – Sport Instituut Burgos.

Cadets Kata Individual Male (14-15Jr): 1. Dimitri Stomp – Sport Instituut Burgos, 2. Jamil Esajas – Karateschool Funakoshi, 3. Levenzo Lindveld – Karateschool Funakoshi, 3. Kishan Ramparichan – Karateschool Lelydorp.

Juniors Kata Individual Female (16-17Jr): 1. Gyanti Tjon A Loi – Sport Instituut Burgos, 2. Plein Ipana – Sport Instituut Burgos.

Juniors Kata Individual Male (16-17Jr): 1. Leroy Herfst – Sport Instituut Burgos, 2. Guillermo Blokland – Karateschool Funakoshi, 3. Eranzo Esajas – Karateschool Funakoshi, 3. Rewish Mohan – Karateschool Lelydorp.

Seniors Kata Individual Female (+18Jr): 1. Dusty Santokhi – Sport Instituut Burgos.

Seniors Kata Individual Male (+18Jr): 1. Amar Santokhi – Sport Instituut Burgos, 2. Clifton Doekoe – Comb Feller, 3. Amit Sewtahal – Karateschool Lelydorp.

Naar meer berichten...