• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Somohardjo voert gesprekken met Nederlandse zakenlui om prijzen in Surinaamse supermarkten te verlagen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 January 2025 02:00
in Nieuws
salam paul somohardjo PL pertjajah

GFC Nieuws heeft vernomen dat PL- voorzitter Paul Somohardjo afgelopen week intensieve gesprekken heeft gevoerd met diverse winkelondernemers om de prijsopbouw van basislevensmiddelen in Suriname beter te begrijpen.

Somohardjo wil graag de lasten voor de Surinaamse bevolking verlichten en ziet centrale inkoop door de overheid als dé oplossing om de kosten voor de consument fors te verlagen.

Volgens de partijleider zorgen de vele tussenpersonen in de distributieketen ervoor dat consumenten tot wel 30 procent meer betalen voor basisgoederen uit het buitenland dan nodig is.

Met een centrale inkoop kan de overheid direct inkopen bij buitenlandse producenten, waardoor de prijzen aanzienlijk zouden dalen.

Dit systeem biedt transparantie, voorkomt prijsopdrijving en zorgt ervoor dat elke Surinamer toegang heeft tot betaalbare basisproducten, heeft de politicus eerder aan GFC laten weten.

Naast gesprekken met ondernemers  in Suriname heeft Somohardjo ook telefonisch contact gehad met enkele Nederlandse zakenlieden die succesvolle voorbeelden met hem deelden van soortgelijke initiatieven andere landen.

Deze experts wijzen erop dat met efficiënte logistiek en strategische partnerschappen de prijzen voor consumenten in ons land flink omlaag kunnen.

Het ambitieuze plan van Somohardjo wordt door velen als revolutionair beschouwd omdat het de koopkracht sterk zou verbeteren.

ShareTweetSend

Meer berichten

robinson kirk
Buitenland

Verdachte moord op Charlie Kirk riskeert doodstraf

bouw aannemer arbeider
Suriname

Nieuwe standaard voor Surinaamse bouw- en technieksector

Herdershond Duitse herder hond puppy
Lifestyle

Hittegolf in Suriname zo bescherm je je dier tegen uitdroging en stress

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws