• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Vrouw kapt 63-jarige buurman die steeds urine op haar huis gooit

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
19 augustus 2021 18:45
in Nieuws
police 850054 960 720 politie crime

GFC NIEUWSREDACTIE- De politie in Suriname heeft de 32-jarige Loainsa J. op 16 augustus aangehouden.

De vrouw bracht haar 63-jarige buurman Ivan G. kapverwondingen toe op het lichaam.

De wetsdienaren speelden omstreeks 08.30 uur van die dag in op een melding van een kappartij op een adres in hun werkressort. Daar aangekomen trof de politie partijen aan. Onderzoek wees uit dat het om een slepende ruzie ging tussen Loainsa en haar buurman Ivan.

Volgens een verklaring van het slachtoffer Ivan hield de buurvrouw zich bezig met culturele praktijken en stuurde boze geesten op hem af. Ook gooide de vrouw steeds weer ontlasting op zijn erf.

De verdachte Loainsa verklaarde het tegendeel en gaf de politie te kennen dat haar buurman al geruime tijd met urine op haar woning gooide. Ze betrapte de buurman in de vroege ochtend van 16 augustus weer, toen hij bezig was urine op haar woning te gooien.

Vanwege het vroege uur wendde de buurvrouw zich pas later op de dag tot Ivan en vroeg hem om rekenschap. Dit mondde uit in een woordenwisseling, waarbij de buurman een scherp voorwerp en een koevoet op Loainsa gooide.

De vrouw bewapende zich met een scherp voorwerp en bewerkte de buurman daarmee. Ivan liep daarbij ernstige kapverwondingen op aan zijn elleboog en buikstreek. Aan zijn beide benen heeft hij ook snijwonden opgelopen.

Per ontboden ambulance werd de gewonde buurman afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. Na medisch te zijn behandeld is hij heengezonden.

Mis dit niet:

‘Surinaams lerarendiploma is in Nederland niet genoeg voor volledige bevoegdheid’

61 scholen geselecteerd voor renovatie, bouw 100 nieuwe lokalen gestart

Beide scherpe voorwerpen en de koevoet werden aangetroffen en in beslag genomen.

De overige buurtbewoners gaven de politie te kennen dat Ivan het probleem is van de buurt, aangezien niemand voorbij zijn woning mag lopen.

De verdachte Loainsa werd in de boeien geslagen en overgebracht naar het politiebureau. Zij werd voorgeleid en in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

school klas lokaal
Lifestyle

‘Surinaams lerarendiploma is in Nederland niet genoeg voor volledige bevoegdheid’

Onderwijsminister zet in op renovatie, nieuwbouw en digitalisering
Suriname

61 scholen geselecteerd voor renovatie, bouw 100 nieuwe lokalen gestart

Suriname maakt zich op voor plenaire bijeenkomst Amazon Cities Forum
Suriname

Suriname maakt zich op voor plenaire bijeenkomst Amazon Cities Forum

Bestuursdienst grijpt in na ernstige hygiëneovertredingen bij winkel.
Suriname

Winkel in Para Oost gesloten, rattenuitwerpselen aangetroffen

Nieuwe BAVP’s moeten illegale houtkap en grondoccupatie aanpakken
Suriname

21 jachtopzieners beëdigd tot Buitengewoon Agent van Politie

huis woning suriname paramaribo
Lifestyle

‘Nederlanders steken spaargeld in huis in Suriname, maar missen groot pensioenvoordeel’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws