• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Self Reliance Verzekeringen wint eerste Rotary Corporate Challenge 2023

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
8 april 2023 05:00 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:13
in Nieuws
self reliance

GFC NIEUWSREDACTIE- Self Reliance Verzekeringen kwam als winnaar uit de bus bij de ‘Rotary Corporate Challenge’ die voor de eerste keer is georganiseerd door de Rotary clubs van Suriname.

In totaal hebben 10 bedrijven deelgenomen aan de Corporate Challenge die werd gehouden te ‘owroe cul’. Deze waren: Kersten, Baitali, VSH United, Assuria, Fatum, Finabank, Staatsolie, Kiesel Alupro, Self Reliance en Gow2.

De Corporate Challenge bestond uit diverse teambuilding spelletjes waarbij leiderschap, focus, samenwerking, strategie, empathie maar ook gezelligheid centraal stonden.

Simone Oostwijk, lid van Rotary Club Paramaribo Central en directielid van het winnend bedrijf Self Reliance is van mening dat, hoewel het evenement een sociaal karakter heeft, het voor bedrijven waardevol is om mee te doen, aangezien het bijdraagt aan goede teambuilding. Het wedstrijdelement maakt het ook extra spannend.

Oostwijk was onder de indruk van het enthousiasme en de motivatie waarmee de teams, ondanks de meedogenloze (Surinaamse) zon, hun uiterste best hebben gedaan het maximale uit hun deelname te halen.

De opbrengst van deze dag gaat naar de renovatie van de gymzaal van de Bloementuinschool, een MLK school van het speciaal onderwijs waar moeilijk lerende kinderen onderwijs krijgen.

De bedrijven die hebben meegedaan en de overige sponsoren, hebben hieraan bijgedragen. Self Reliance Verzekeringen heeft als winnaar van de eerste editie van de Rotary Corporate Challenge de wisseltrofee in ontvangst mogen nemen.

Oostwijk zegt blij te zijn met de prestaties van haar team en kijkt uit naar de volgende editie van het evenement.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

landbouwers en bewoners wanica wateroverlast
Suriname

Landbouwers Wanica Centrum hebben last van wateroverlast

pinas korpschef politie
Suriname

Politie Academie levert nieuwe lichting kaderleden af

RBTP pakte drie verdachten op voor diefstal bromfiets die opnieuw was gespoten
Suriname

RBTP pakt drie verdachten op voor diefstal en ombouw gestolen bromfiets

Kassabon
Suriname

Onduidelijke kassabonnen jagen klanten weg bij supermarkten

training bestuursambtenaren
Suriname

Bestuursambtenaren gecertificeerd na leerrijke etiketteringssessie

seafood sail
Suriname

SAIL Easter Seafood Festival groot succes na sterke samenwerking sector

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws