• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Schoolvervoer morgen niet gegarandeerd

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
4 mei 2025 11:17
in Suriname
bus lijnbus nvb staatsbus suriname vervoer verkeer

De Belangengroep Bus- en Boothouders maakt bekend dat het schoolvervoer op maandag 5 mei 2025 mogelijk niet gegarandeerd is.

Aanleiding hiervoor is het uitblijven van betaling van de afgesproken tariefsverhoging van 15 procent die vorig jaar werd doorgevoerd, evenals structurele vertragingen in de reguliere betalingen.

Voorzitter Wayne Telgt geeft aan dat er vandaag een spoed Algemene Ledenvergadering (ALV) wordt gehouden, waarin de leden zullen beslissen of zij maandag hun diensten zullen uitvoeren.

“Er zijn meerdere knelpunten die besproken moeten worden. De uitkomst van de ALV zal bepalen of het schoolvervoer doorgaat,” aldus Telgt.

Naast de betalingsachterstanden wijst Telgt ook op het gebrek aan beleid ten aanzien van de modernisering van het wagenpark.

Bekijk ook:

Opa werd 80 ondanks sigaretten? KIVC legt uit waarom die redenering niet klopt

DNA stemt in met vervolging van Nurmohamed, Hoefdraad en Somohardjo

Er is volgens hem recent nog een poging gedaan tot bemiddeling vanuit het Kabinet van de President. Daarbij werd onder andere nagegaan of de betalingen tijdig plaatsvinden en of achterstanden zijn weggewerkt.

Telgt uit zijn teleurstelling over het feit dat deze problemen blijven voortduren: “Rond de Dag van de Arbeid hadden we juist gehoopt op meer respect voor de werkende mens, inclusief leerkrachten en leerlingen. Helaas is dat niet gebleken.”

De Belangengroep benadrukt dat het niet de bedoeling is om leerlingen te duperen.

“Twee maanden geleden hebben we dat duidelijk laten zien met een prikactie waarbij de kinderen wel op school werden afgezet en opgehaald. Ook nu willen we hen zoveel mogelijk ontzien,” laat Telgt aan GFC Nieuws weten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Roken zorgt jaarlijks volgens de WHO voor meer dan 7 miljoen overlijdensgevallen
Gezondheid

Opa werd 80 ondanks sigaretten? KIVC legt uit waarom die redenering niet klopt

Na fel debat keurt DNA vorderingen procureur-generaal goed.
Suriname

DNA stemt in met vervolging van Nurmohamed, Hoefdraad en Somohardjo

Medeoprichter stapt op vanwege verschil in visie op leiderschap
Suriname

Curtis Hofwijks stapt uit partij voor Recht en Ontwikkeling

KPS publiceert criminaliteitscijfers.
Suriname

181 inbraken, 14 gewapende overvallen en 212 aanhoudingen geregistreerd in mei

Driedaagse cybersecuritytraining versterkt digitale weerbaarheid van overheid.
Suriname

Internationale experts trainen Surinaamse ICT-professionals in cyberbeveiliging

Deel Van ’t Hogerhuysstraat tijdelijk dicht voor verkeer
Suriname

Wegautoriteit start spoedasfalteringswerkzaamheden in Van ’t Hogerhuysstraat

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws