• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Schokkende huiselijk geweldincident op Divali in Livorno

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 november 2023 16:00
in Suriname
mishandeling verkrachting misbruik geweld agressie

Op zondag 13 november kwam de politie van Livorno (Suriname) in actie na een melding van ernstige mishandeling binnen het huishouden van de 38-jarige R.R.

De vrouw werd slachtoffer van fysiek geweld en doodsbedreigingen door haar vriend, V.R. (30), die die dag terugkeerde uit het binnenland.

Ter plaatse verklaarde R.R. dat V.R. haar bij zijn thuiskomst beschuldigde van overspel. Zijn beschuldigingen werden geuit in een agressieve uitbarsting, waarbij hij haar niet alleen verbaal belaagde maar ook fysiek aanviel. Ondanks de vrolijke stemming van R.R. in verband met het Divali-festival, escaleerde de situatie snel.

Op een onbewaakt moment trok V.R. aan haar kleding en deelde hij meerdere vuistslagen uit aan haar gezicht en lichaam.

Naast het fysieke geweld bedreigde hij haar met een houwer en een mes, wat resulteerde in een angstaanjagende situatie waarbij R.R. vreesde voor haar leven. De mishandeling resulteerde in zwellingen in haar gezicht, gevolgd door een gevoel van onwelheid en koorts.

De politie van Livorno reageerde snel en trof V.R. ter plaatse aan. Bij zijn aanhouding ontkende hij ten stelligste betrokkenheid bij het misdrijf. Zijn verzet tegen de arrestatie dwong de politie om gepaste maatregelen te nemen.

Na overleg met het Openbaar Ministerie werd V.R. in verzekering gesteld, waarbij de politie van bureau Livorno belast is met het verdere onderzoek.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

advocaat recht rechter
Sport

Quaraisy Nagessering eist rectificatie Surinaamse Voetbalbond na beëindiging samenwerking en kwalificaties

fort zeelandia suriname paramaribo waterkant
Lifestyle

Suriname als ideale bestemming voor een rustige vakantie zonder kinderen

zakenman ondernemer handboeien zakenman gearresteeerd aanhouding
Suriname

Kritische vragen domineren overleg over initiatiefwet Ontneming Wederrechtelijk Verkregen Voordeel

Pakittow Stephano Biervliet actie protest
Suriname

Discussie over afschaffing muilkorfartikelen laait op

dna de nationale assemblee
Suriname

Ramcharan roept president op tot ontslag van zieke en onbekwame ministers

Kokosolie
Suriname

Kokosolie-export blijft achter ondanks Surinaamse potentie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws