• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Santokhi zet zich in voor verbetering levensomstandigheden Huize Ashiana

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
7 januari 2025 11:00
in Suriname
rijst ashiana

President Chan Santokhi heeft op 6 januari opnieuw zijn betrokkenheid bij Huize Ashiana getoond door de overhandiging van 30 zakken rijst, elk van 25 kg.

De regering zet zich in voor de ondersteuning en verbetering van de leefomstandigheden van de senioren in deze zorginstelling.

President Santokhi verklaarde: “Met deze bijdrage wil ik mijn inzet blijven onderstrepen om de leefomstandigheden van onze senioren burgers te verbeteren.”

Naast de overhandiging van rijst werkt het Kabinet samen met de ministeries van Openbare Werken en Landbouw, Veeteelt en Visserij (LVV) om verdere ondersteuning te bieden.

De afdeling Openbaar Groen en Afvalbeheer heeft het grofvuil bij de instelling opgehaald, en er worden onderhoudswerkzaamheden in de tuin uitgevoerd.

Daarnaast legt het ministerie van LVV een groentetuin aan, zodat de bewoners van Huize Ashiana zelfvoorzienend kunnen worden.

Deze acties sluiten aan op Santokhi’s eerdere bezoek aan de instelling tijdens de kerstviering op 23 december 2024, waar hij levensmiddelen, een brushcutter, en een wasmachine heeft gedoneerd.

“Ik roep de samenleving op om samen met de regering deze zorginstellingen te versterken. Alleen met gezamenlijke inspanning kunnen we een duurzame en zelfvoorzienende toekomst voor onze senioren creëren,” aldus Santokhi.

Mis dit niet:

‘Remigratie naar Suriname voelt als tien stappen terug. Je laat meer achter dan je denkt’

Minister Monorath bespreekt verzelfstandiging BuFaZ met UNICEF en partners

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Wie teruggaat van Nederland naar Suriname, mist vaak vooral de vele kleine gemakken. Foto: KLM Boeing op Schiphol
Lifestyle

‘Remigratie naar Suriname voelt als tien stappen terug. Je laat meer achter dan je denkt’

Nieuwe fase aangebroken in traject naar verzelfstandiging BuFaZ.
Suriname

Minister Monorath bespreekt verzelfstandiging BuFaZ met UNICEF en partners

Stank in lijkenhuis MMC Nickerie hindert nabestaanden bij afscheid
Suriname

DNA-lid Raghoenandan vraagt dringend ingrijpen bij situatie lijkenhuis MMC Nickerie

Smeulend afval houdt brandweer op Ornamibo alert
Suriname

Brand Ornamibo onder controle, maar smeulend afval blijft risico vormen

Parbo Bier 275 ml officieel gelanceerd op Guyanese markt
Suriname

Parbo Bier en Rudisa bundelen krachten voor marktintroductie in Guyana

Surinamers in problemen door gebrek aan Amerikaanse dollars bij cambio’s
Suriname

Surinamers rijden van cambio naar cambio op zoek naar Amerikaanse dollars

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws