• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Samenwerkende organisaties bushouders vragen DNA-voorzitter in petitie aandacht voor problemen rond tariefaanpassing

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
11 augustus 2021 10:18
in Nieuws
brief1

GFC NIEUWSREDACTIE- Het bestuur van de Vereniging voor Ontwikkeling van het Surinaams Openbaar Vervoer (VOSOV) in samenwerking met de Organisatie van Bushouders in Suriname (OBS) heeft in een petitie aandacht gevraagd aan de regering voor zaken rond de tariefaanpassing.

Volgens de petitionarissen heeft de koers fluctuatie vanaf het jaar 2010 tot heden ernaar toe geleid dat de tarieven van de particuliere lijnbushouders diensten niet kosten dekkend berekend zijn.

Het bestuur eist dat de calculatie formule voor de tarieven binnen het openbaar vervoer in Suriname bij wet vastgesteld wordt zodat in de toekomst er geen politieke bemoeienis kan zijn. Zo kan volgens de organisaties de investeringen van de ondernemers mede hierdoor gegarandeerd worden.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Miljoenen mensen mogen niet meer naar ziekenhuizen, scholen en winkelcentra zonder vaccinatie

Na overhandiging van de petitie heeft de parlementsvoorzitter aangegeven dat er vanuit het parlement geen toezegging gedaan kan worden, omdat die petitie gericht is naar de president.

“Er is wel een heel belangrijk stuk opgenoemd, en dat is het gedeelte van wetgeving. Technisch willen wij ernaar kijken, want wij hebben als parlement een verantwoordelijkheid om middels wetgeving problemen op te lossen”, zegt voorzitter Bee.

Verder heeft de voorzitter aangegeven dat het parlement een bijdrage wilt leveren in het optimaliseren van het contact tussen de organisaties en de minister van Transport Communicatie en Toerisme (TCT).

“Ik wil me wel inzetten om samen te zitten met de minister om te komen tot een oplossing. Maar hiervoor hebben wij wat ruimte nodig”, aldus de DNA-voorzitter.

Parlementsvoorzitter Bee heeft beloofd dat het parlement aandacht zal besteden aan de problemen van de organisaties.

Mis dit niet:

Stichting Vrienden van Suriname ondersteunt gemeenschap Saramacca met goederen uit Nederland

DC Ramautar bezoekt FAI: kan het staatsbedrijf eindelijk op eigen benen staan?

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Saramacca ontvangt school- en medische goederen uit Nederland
Suriname

Stichting Vrienden van Suriname ondersteunt gemeenschap Saramacca met goederen uit Nederland

Van bacoventrots naar financieel zorgenkind.
Suriname

DC Ramautar bezoekt FAI: kan het staatsbedrijf eindelijk op eigen benen staan?

Twee afgeschreven voertuigen en aanhangwagen gaan verloren bij brand.
Suriname

Brand verspreidt zich naar terrein met kunststofverwerkingsfabriek en kippenkwekerij

USD 559 miljoen buitenlandse en USD 291,5 miljoen binnenlandse financieringen in voorbereiding.
Suriname

Regering heeft ruim USD 850 miljoen aan nieuwe leningen in de pijplijn

1. Samenwerking en snelle melding centraal in strijd tegen vogelgriep
Suriname

Meerdere locaties uit voorzorg gesloten vanwege besmettingsrisico vogelgriep

VSB ziet raakvlakken met Jaarrede, maar wacht op concrete uitvoering.
Suriname

VSB over Jaarrede 2027: niet de plannen, maar de uitvoering bepaalt het resultaat

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws