• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Saamaka Youth Leaders uit Suriname ondersteunen opzet boomsculptuur bij Europees Parlement en roepen op tot natuurbescherming

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
28 september 2024 14:54
in Suriname
mi matu

Greenpeace-activisten uit de EU, België en Nederland, samen met de Saamaka Youth Leaders uit Suriname, hebben een deze week negen meter hoge boomsculptuur geïnstalleerd voor het Europees Parlement in Brussel.

Deze actie roept de parlementsleden op om natuurbescherming centraal te stellen in de plannen van de Europese Unie.

De boomsculptuur symboliseert de dringende noodzaak om ecosystemen te herstellen en de vernietiging van de natuur te stoppen.

Dit initiatief vindt plaats op een cruciaal moment, nu de Europese Commissie voorbereidingen treft om nieuwe commissarissen te benoemen.

Jorgo Riss, directeur van Greenpeace EU, benadrukte: “Mensen in Europa willen dat de EU stopt met de vernietiging van de natuur en levens redt. Overstromingen, droogtes en nieuwe ziektes zijn directe gevolgen van deze oorlog tegen de natuur.

“Het Europees Parlement moet ervoor zorgen dat de nieuwe commissarissen begrijpen hoe natuur, economie en veiligheid met elkaar verbonden zijn, en dat ze de politieke wil hebben om natuurbescherming centraal te stellen in Europa. We moeten de natuur herstellen voor schone lucht, schoon water en gezonde bodems voor duurzame landbouw.”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Openbaar ministerie
Suriname

Openbaar Ministerie geeft toelichting in zaak rond mishandelde en gedode poes

Afval in trenzen
Lifestyle

Nederlanders geschokt door beelden van afval en verstopte afwatering in Suriname

insect pesticide dengue bespuiten muskiet
Suriname

BOG voert vrijdag bespuitingen uit in Blauwgrond tegen Chikungunya

Bacterien
Gezondheid

Vrees voor ziekten door groene aanslag op straat in Rainville

[Aggregator] Downloaded image for imported item #437473
Suriname

Voetballegende Edgar Davids brengt beleefdheidsbezoek aan president Jennifer Simons

aswhin adhin verkiezing debat
Nederland

Nederlandse waarnemer prijst visie, intelligentie en uitstraling van DNA- voorzitter Adhin

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws