GFC NIEUWS- Een Russische man heeft naar verluidt de nek van zijn echtgenote gebroken en haar lichaam daarna in brand gestoken, omdat de vrouw hem met hiv zou hebben besmet na een affaire.
Het Openbaar Ministerie in Rusland heeft beroep aangetekend tegen een besluit van de rechter dat het mogelijk maakt dat Dmitry Loshagin na 5 jaar gevangenisstraf vrijkomt.
De rechter heeft beslist dat de 44-jarige man 3 jaar eerder vrijkomt voor de moord op zijn echtgenote, Yulia Loshagina, 26.
De vrouw werd in 2013 vermoord. In 2015 werd Dmitry veroordeeld tot 10 jaar cel. Het is nooit bewezen dat de vrouw besmet was met hiv.
De moeder van het slachtoffer zegt dat Dmitry minstens 20 jaar moest worden opgesloten.
Russische man breekt nek vrouw en steekt lichaam in brand. Ze zou hem met hiv hebben besmet na een affaire
14 december 2020