• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Ruim USD 11 miljoen voor uitvoering energieprojecten binnenland

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 juli 2023 05:03 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:31
in Nieuws
energie STROOM

Paramaribo gaststad voor Caribbean Energy Week 2026.

GFC NIEUWSREDACTIE- Het CARICOM Ontwikkelingsfonds oftewel CARICOM Development Fund (CDF) heeft energieprojecten voor Suriname goedgekeurd.

President Chandrikapersad Santokhi van Suriname heeft tijdens de 45ste Caricom Heads of Government Meeting, een ontmoeting gehad met de leiding van de CDF, waaronder Rodinald Soomer, Chief Executive Officer van het instituut.

De CDF is een instelling van de Caribische Gemeenschap met als mandaat financiële of technische bijstand te verlenen aan achtergestelde landen, regio’s en sectoren in de gemeenschap.

Met het oog daarop is tijdens het onderhoud met de CDF-functionaris afgesproken dat Suriname financiële ondersteuning zal ontvangen van het instituut.

Een bedrag van 10 miljoen Amerikaanse dollars en nog eens vijfhonderdduizend Amerikaanse dollars goedgekeurd voor energieprojecten in Suriname.

De 10 miljoen wordt gegeven in de vorm van een lening tegen een lage rente voor energievoorziening in het binnenland.

Het bedrag van vijfhonderdduizend Amerikaanse dollars wordt vrijgemaakt als grant, en zal eveneens gebruikt worden voor energieprojecten.

Santokhi spreekt van een belangrijk moment voor de verbetering van de energievoorziening in het hele land.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

bouva
Suriname

Bouva: Surinaamse studenten in Cuba staan er niet alleen voor

GranMorgu-FPSO-Staatsolie-and-Total-team-1392x927
Suriname

Marowijne eist aandeel in olieproject GranMorgu

visum visa
Suriname

Problemen met visa voor Surinaamse sporters

tsang
Suriname

OW-minister Tsang tikt burgers op de vingers bij wateroverlast

natio
Sport

Heel Suriname houdt adem in voor clash tegen Bolivia

Suriname en Olie Gas industrie
Suriname

Suriname kijkt naar Ghana voor training in olie- en gassector

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws