• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Roy Bhikharie wijst op ongekend wanbeleid en schijnheiligheid

Patty door Patty
5 juli 2024 04:00
in Suriname
Bhikarie Roy

In een recente toespraak heeft PVP-voorzitter Roy Bhikharie harde kritiek geuit op het huidige bestuur. “Soms kun je je niet voorstellen dat bepaalde dingen gebeuren, en als je ze dan toch ziet gebeuren, rijzen je de haren te berge. Terwijl je ziet hoe een friends & family-beleid wordt uitgevoerd, slecht bestuur en mismanagement plaatsvindt en geheimzinnigheid de norm is, durven de schuldigen luidkeels te prediken dat ze goed bestuur en transparantie nastreven,” aldus Bhikharie.

Volgens Bhikharie wordt er te vaak geschermd met woorden als leiderschap en integriteit, terwijl de realiteit anders is. “Ze durven zelfs te schermen met woorden als leiderschap en integriteit,” vervolgt hij. Dit noemt hij onvoorstelbaar en afgrijselijk. “Echt ‘drey ay.'”

De PVP-voorzitter vraagt zich hardop af of deze personen bewust of onbewust liegen en bedriegen. “Liegen en bedriegen ze bewust of onbewust? Of weten ze niet waarover ze praten?” vraagt hij zich af.

“Laten ze zich alstublieft niet opnieuw in allerlei bochten wringen om het goed te praten. Het is te laat. Op deze manier blijft wanbeleid voortduren. Er is namelijk geen spijt getoond, geen berouw, en er is geen andere beleidsvisie gepresenteerd.”

Bhikharie waarschuwt dat zonder verandering alle mogelijke olie-inkomsten zullen verdwijnen en de massa verder zal verarmen, vergelijkbaar met wat eerder met ontwikkelingsgelden gebeurde.

“Welke politieke partijen zijn verantwoordelijk hiervoor? En welke politieke partijen gedogen deze vorm van wanbestuur? Belangrijker is de vraag: ‘welke politieke partijen wijzen dit sterk af en presenteren een krachtig alternatief?’ Time will tell,” benadrukt hij.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

taser
Suriname

Bewoners Paramaribo- Noord grijpen naar zelfverdedigingsmiddelen na brutale roof

openbare werken
Suriname

Minister Tsang sluit brandstichting bij Openbare Werken niet uit

jogi
Suriname

Jogi uit cynische sneer over ‘college van presidenten’ bij regeringsafwezigheid

swm paramaribo suriname water straat
Suriname

Anno 2026 nog steeds geen noodgenerator bij waterpompstation in Paramaribo

Zwaailicht politie
Suriname

RBTP arresteert zeven verdachten in zaak van bromfietsdiefstal

'Tingi' is aangehouden
Suriname

RBT West pakt verdachte ‘Tingi’ op na mishandeling en doodsbedreiging in Nickerie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws