GFC NIEUWS- De Nationale Democratische Partij (NDP) laat in een persbericht weten dat vanaf 27 november Ricardo Panka als woordvoerder van de partij zal optreden.
Panka neemt over van Melvin Bouva, die in de aanloop naar de verkiezingen van 25 mei optrad als partijwoordvoerder. Bouva zal zich verder richten op het parlementaire werk.
Panka heeft zich in diverse rollen dienstbaar gemaakt aan de samenleving en aan de partij. Als DNA-lid voor de NDP tussen 2000 en 2015 en als gewezen fractieleider, in de periode 2007-2010, heeft Panka actief de standpunten van de NDP helpen uitdragen.
Panka was laatstelijk aangesteld in de functie van ambassadeur namens de Republiek Suriname.
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/gfcnieu1/public_html/wp-content/themes/mts_newsonline/functions.php on line 175
Ricardo Panka nieuwe woordvoerder NDP
28 november 2020 |