• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Relatieproblemen escaleren, man mishandelt en bedreigt partner met vuurwapen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
28 April 2025 16:00
in Suriname
geweld seks verkracht mishandeling

Op maandag 21 april ontving de politie van station Meerzorg een melding van mishandeling op een adres te Meerzorg, district Commewijne.

De politie rukte direct uit en trof ter plaatse een vrouw aan die verklaarde dat zij sinds twee jaar een relatie had met de verdachte S.R.P., die getrouwd is en uit zijn huwelijk twee kinderen heeft.

Volgens de aangeefster had de verdachte haar voorgehouden dat hij niet meer samenwoonde met zijn echtgenote en geen seksuele relatie meer met haar onderhield.

Hierop waren afspraken gemaakt: hij mocht enkel contact onderhouden met zijn kinderen.

De vrouw verklaarde dat de verdachte deze afspraak herhaaldelijk had geschonden door geregeld contact te zoeken met zijn echtgenote, wat leidde tot spanningen in de relatie.

Toen de vrouw hem op 21 april confronteerde over opnieuw intiem contact met zijn echtgenote via de telefoon, werd zij door de verdachte grof uitgescholden.

Uit angst trok zij zich terug naar de keuken. Daar werd zij echter gevolgd en meerdere malen in het gezicht geslagen.

Vervolgens sommeerde de verdachte haar onder bedreiging met een jachtgeweer, waarin hij een patroon had geplaatst, om zijn woning te verlaten. Uit vrees vluchtte de vrouw naar buiten en schakelde de politie in.

Bij verder onderzoek trof de politie op aanwijzing van de aangeefster een geladen jachtgeweer en 19 hagelpatronen aan op de vliering van het huis. Deze wapens zijn in beslag genomen in het kader van de strafvordering.

Voor medische behandeling werd de vrouw met een visum doorverwezen naar een plaatselijke arts.

De verdachte S.R.P. werd aangehouden op verdenking van mishandeling en bedreiging met een misdrijf tegen het leven. Tijdens zijn verhoor ontkende hij de mishandeling en beweerde dat hij het vuurwapen slechts had gevonden.

Na overleg met een lid van het Openbaar Ministerie is hij in verzekering gesteld. Het verder onderzoek is in handen van de politie van station Meerzorg.

ShareTweetSend

Meer berichten

man senior oud bejaard
Lifestyle

Dementerende hoogbejaarde in Paramaribo slachtoffer van geestelijke mishandeling

vlag suriname nederland
Suriname

Bridge Diaspora Bemiddelingsbureau distantieert zich van negatief artikel over minister Bouva

verpleegster arts ziekenhuis
Suriname

Werknemer Esther Stichting: Men moet beter luisteren naar personeel en bewoners. Wij weten veel meer

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws