• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Reactie op: Wetenschapper Eugène van der San verkiezingsresultaten

GFC Nieuws Opinie door GFC Nieuws Opinie
15 februari 2025 09:48
in Opinie
Eugene van der San 2018

Met verwijzing naar het hoger aangehaalde artikel van de auteur Hardeo Ramadhin, die naar aanleiding van mijn analyse en prognose de behoefte heeft om zijn inzichten ook te benadrukken, het volgende:

In dit land behoor ik niet tot degene die een beetje kennis draagt over een materie om in de waan te verkeren dat hij daardoor wetenschapper is geworden.

Ik ben geen wetenschapper, omdat ik weet wat wetenschap inhoudt. Ik heb mij in dit land ook nooit schuldig hieraan gemaakt.

Te illustreren waar en hoeveel kennis jij hebt opgedaan bij de verschillende genoemde personen maakt je tot een aap en geen wetenschapper.

Jij en ik zijn geen wetenschappers.

Ik heb ook een deel van mijn vorming, na mijn opleiding op de bestuursacademie Utrecht, gehad op de Erasmus Universiteit te Rotterdam maar dat maakt mij nog niet tot wetenschapper.

Houd toch op met dit belachelijke gedoe en kijk naar de inhoud van hetgeen iemand zegt of schrijft.

Dat personen in paniek zouden raken, heb ik toch voorspeld?

Mis dit niet:

Heeft de regering haar huiswerk wel gedaan? Braganza, Mennonieten en de grenzen van behoorlijk bestuur

Nederland én Suriname zouden Cubaanse talenten beter kunnen benutten

Jouw cijfermatig verhaal is geen analyse. En als uit mijn prognose iets anders rolt dan is het daarom een prognose, meneer de wetenschapper.

Van al de genoemde personen is geen enkele wetenschapper. Ze zijn academici (universitair geschoold).

Ik houd mij niet bezig met geruchten over wie wel of niet gaan samenwerken na de verkiezingen.

Ik geef commentaar op bestuurlijk genomen besluiten of concrete gebeurtenissen. Is dat nog niet duidelijk genoeg?

Mijn analyse behelst alle politieke partijen die zullen deelnemen aan de komende verkiezingen.

Mij koppelen aan de NDP is overbodig.

Eugène van der San

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Mennonieten
Opinie

Heeft de regering haar huiswerk wel gedaan? Braganza, Mennonieten en de grenzen van behoorlijk bestuur

Cubanen in Suriname
Column

Nederland én Suriname zouden Cubaanse talenten beter kunnen benutten

euro geld valuta
Column

Waarom Surinamers in Nederland soms jarenlang in de bijstand blijven hangen

wijdenbosch brug commewijne bosje
Column

9-jarige uit Commewijne stelt verrassende vraag over bosbranden in Nederland

De jongeren hebben hun oordeel al geveld, beweert de analist. Illustratiefoto
Opinie

De jongeren hebben hun oordeel al geveld, de politiek weigert alleen nog te luisteren

'In Nederland denkt men soms nog dat er bijna niets te verkrijgen is in de supermarkt'. Foto: Illustratief
Column

Dozen vol levensmiddelen van Nederland naar Suriname? Die tijd is toch voorbij

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws