• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

President wil aangepaste regelgeving verkeer op Wijdenboschbrug

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 december 2021 02:00
in Nieuws
dodelijke aanrijding verkeersingeval verkeersdode

GFC NIEUWSREDACTIE- President Chandrikapersad Santokhi van Suriname is tijdens zijn spreekbeurt in de Nationale Assemblee (DNA) bij de behandeling van het Meerjaren Ontwikkelingsplan (MOP 2022-2026) ingegaan op het ernstig verkeersongeval dat zich woensdag op de Jules Wijdenboschbrug heeft voorgedaan.

Een met houtblokken beladen vrachtwagen, waarvan de remmen het hadden begeven, draafde namelijk van de brug af en veroorzaakte een enorme ravage voordat het tot stilstand kwam. Hierbij liet een persoon het leven en raakten meerdere mensen gewond.

Het staatshoofd sprak van een “zaak die de samenleving gister, vandaag en de komende dagen” nog bezighoudt c.q. bezig zal houden. Hij merkte op dat het niet de eerste keer is dat zich een verkeersongeval op of bij de brug voordoet.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Man (22) helpt vriend met repareren auto en wordt met kogels doorzeefd door fietsers

De regering heeft intussen besloten een team van ministers in te stellen die binnen een week met concrete voorstellen moet komen en als het kan ook met aangepaste regelgeving voor wat betreft het verkeer op de Wijdenboschbrug.

Het team wordt geleid door het ministerie van Justitie en Politie en bestaat verder uit de ministeries van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) en Openbare Werken (OW).

Er zal aangepaste regelgeving moeten komen voor het soort verkeer en het verkeersgedrag. Verder ook alles dat ertoe moet bijdragen dat het probleem met betrekking tot goederenverkeer voor eens en voor altijd structureel is opgelost.

Het ligt in de bedoeling dat de regering de voorstellen volgende week al op agenda heeft. President Santokhi: “…En dan zullen we gepaste maatregelen treffen.”

Het staatshoofd maakte van de gelegenheid gebruik om zijn condoleances uit te spreken aan de nabestaanden van het slachtoffer. De gewonden wenste hij beterschap toe.

Bekijk ook:

DES waarschuwt: openstaand vonnis kan buitenlandse reis blokkeren

Politie constateert 805 overtredingen tijdens controles in drie regio’s

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Controleer vóór vertrek of er een strafvonnis op uw naam staat.
Suriname

DES waarschuwt: openstaand vonnis kan buitenlandse reis blokkeren

Roadblocks, drugsinvallen en vreemdelingentoezicht centraal tijdens politieacties
Suriname

Politie constateert 805 overtredingen tijdens controles in drie regio’s

Moderne voertuigen versterken inzet van politiehonden.
Suriname

Nederlandse Ambassade schenkt twee dienstvoertuigen aan Hondenbrigade KPS

Hitte in Paramaribo loopt op tot 37 graden,
Lifestyle

Paramaribo gebukt onder intense hitte, temperaturen lopen op tot 36 graden

Het Korps Politie Suriname zet tijdens de vakantieperiode extra agenten in voor verkeerscontroles en toezicht op de openbare wegen. Foto: illustratief
Suriname

Politie kondigt extra verkeerscontroles aan tijdens vakantieperiode

Illustratiefoto.
Suriname

Districtscommissaris Commewijne roept hondenbezitters op dieren niet los te laten lopen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws