• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

President wil aangepaste regelgeving verkeer op Wijdenboschbrug

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 december 2021 02:00
in Nieuws
dodelijke aanrijding verkeersingeval verkeersdode

GFC NIEUWSREDACTIE- President Chandrikapersad Santokhi van Suriname is tijdens zijn spreekbeurt in de Nationale Assemblee (DNA) bij de behandeling van het Meerjaren Ontwikkelingsplan (MOP 2022-2026) ingegaan op het ernstig verkeersongeval dat zich woensdag op de Jules Wijdenboschbrug heeft voorgedaan.

Een met houtblokken beladen vrachtwagen, waarvan de remmen het hadden begeven, draafde namelijk van de brug af en veroorzaakte een enorme ravage voordat het tot stilstand kwam. Hierbij liet een persoon het leven en raakten meerdere mensen gewond.

Het staatshoofd sprak van een “zaak die de samenleving gister, vandaag en de komende dagen” nog bezighoudt c.q. bezig zal houden. Hij merkte op dat het niet de eerste keer is dat zich een verkeersongeval op of bij de brug voordoet.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Man (22) helpt vriend met repareren auto en wordt met kogels doorzeefd door fietsers

De regering heeft intussen besloten een team van ministers in te stellen die binnen een week met concrete voorstellen moet komen en als het kan ook met aangepaste regelgeving voor wat betreft het verkeer op de Wijdenboschbrug.

Het team wordt geleid door het ministerie van Justitie en Politie en bestaat verder uit de ministeries van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) en Openbare Werken (OW).

Er zal aangepaste regelgeving moeten komen voor het soort verkeer en het verkeersgedrag. Verder ook alles dat ertoe moet bijdragen dat het probleem met betrekking tot goederenverkeer voor eens en voor altijd structureel is opgelost.

Het ligt in de bedoeling dat de regering de voorstellen volgende week al op agenda heeft. President Santokhi: “…En dan zullen we gepaste maatregelen treffen.”

Het staatshoofd maakte van de gelegenheid gebruik om zijn condoleances uit te spreken aan de nabestaanden van het slachtoffer. De gewonden wenste hij beterschap toe.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436222
Suriname

President Simons benadrukt versterkte samenwerking Suriname en Nederland tijdens Koningsdagreceptie

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436218
Suriname

Minister Tsang bezoekt Bouw, Woon & Huishoudbeurs en benadrukt belang van verantwoord bouwen

winkel supermarkt
Suriname

Strengere controle op voedselveiligheid in Tapanahony

arrest gevang politie
Suriname

Verdachte aangehouden op luchthaven voor afpersing en bedreiging eigenaar casino

sirene politie ambulance arrest aanhouding
Suriname

Man aangehouden na ernstig schietincident, slachtoffer verliest been

deelnemers agrarische beurs
Suriname

Surinaamse landbouwsector maakt zich op voor grote LVV-beurs

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws