• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

President Santokhi heeft geen ‘hart van steen’

GFC Nieuws Ingezonden door GFC Nieuws Ingezonden
10 april 2024 22:00
in Opinie
hart liefde jaloezie

OPINIE- De beweringen op sociale media dat de Surinaamse president Chan Santokhi “een hart van steen” zou hebben, verdienen een grondige herziening.

Deze kritiek staat ver af van de man zoals ik hem ken: een leider met een groot hart, diep geworteld in empathie en medemenselijkheid.

Chan Santokhi, van huis uit een persoon met een sterk ontwikkeld sociaal gevoel, heeft keer op keer laten zien dat zijn inzet voor de Surinaamse samenleving voortkomt uit een oprechte zorg voor het welzijn van zijn landgenoten.

Een terugblik op Santokhi’s carrière onthult een consistente lijn van toewijding aan sociale rechtvaardigheid en ontwikkeling.

Zijn inspanningen om verbetering te brengen voor alle minderbedeelden in Suriname getuigen van een diepgaande empathie voor de problemen waarmee burgers in ons land worden geconfronteerd.

Bovendien heeft hij zich sterk gemaakt voor het versterken van de rechtsstaat en het bestrijden van corruptie, niet uit een verlangen naar macht, maar vanuit de overtuiging dat een eerlijke en rechtvaardige samenleving de basis vormt voor het welzijn van alle burgers.

Zijn aanpak in de politiek, die vaak wordt gekenmerkt door dialoog en samenwerking, weerspiegelt zijn begrip dat ware vooruitgang alleen kan worden bereikt door te luisteren naar en te werken met de samenleving.

Deze eigenschappen zijn niet de kenmerken van iemand met “een hart van steen”, maar eerder van iemand die leidt met compassie en integriteit.

Het is betreurenswaardig dat de perceptie van Santokhi in sommige delen van de Surinaamse gemeenschap niet overeenkomt met zijn werkelijke karakter en intenties.

Misverstanden en politieke polarisatie kunnen soms een vertekend beeld geven van een persoon, waardoor de positieve bijdragen aan de samenleving ondergesneeuwd raken.

Het is hoog tijd dat we voorbij de politieke retoriek kijken en de ware aard van Chan Santokhi erkennen: een leider met het hart op de juiste plaats, die zich onvermoeibaar inzet voor het welzijn van zijn land en alle mensen.

S. Tewari

ShareTweetSendSend

Meer berichten

finabank geldautomaat atm pin
Column

Ondanks digitalisering blijven veel Surinamers vertrouwen op bankbiljetten

recreatie suriname natuur
Column

Het tempo van de hoofdstad verandert hoe Surinamers met elkaar omgaan

chan santokhi 2
Opinie

Chan Santokhi doelwit van lastercampagne uit angst voor zijn comeback

adhin
Opinie

Ashwin Adhin als NDP‑presidentskandidaat? Een interessant scenario met politieke, etnische en juridische dimensies

paramaribo suriname bus staatsbus lijnbus nvb 3
Column

De tijd dat buschauffeurs harten veroverden in Suriname lijkt voorbij

SRD geld surinaamse dollar
Opinie

Een PG die 100x meer accepteert: rechtvaardigheid of schaamteloze zelfverrijking?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws