• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

President niet meer naar Guyana en de Bahamas

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
11 februari 2023 02:00 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:31
in Nieuws
President Santokhi 01 480x320 1

GFC NIEUWSREDACTIE- Op maandag 13 februari stond op de agenda van de Surinaamse president Chandrikapersad Santokhi het vertrek naar Guyana gepland, waar hij zou participeren aan de International Energy Conference and Expo Guyana.

Aaneensluitend zou het staatshoofd de 44th Regular Meeting of the Heads of Government of CARICOM bijwonen op de Bahama’s. Hier zou hij officieel het CARICOM voorzitterschap overdragen aan de Premier van de Bahama’s.

Santokhi heeft echter besloten af te zien van het reizen naar beide landen voor de activiteiten, dit naar aanleiding van urgente issues in ons land.

De president zal de aanwezigen op beide vergaderingen middels vooraf opgenomen speeches toespreken.

Het begeleiden van belangrijke nationale vraagstukken in ons land geniet de prioriteit voor de President. Maandag vangt de behandeling van de begroting aan in De Nationale Assemblee.

Ook zal dialoog met verschillende belangenorganisaties worden voortgezet om gezamenlijk de maatschappelijke problemen te bespreken en naar oplossingen te zoeken.

Minister Albert Ramdin van Buitenlandse Zaken, Internationale Business en Internationale Samenwerking zal Santokhi vertegenwoordigen op beide meetings.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Fernandes Mendes pleit voor modernisering Surinaams rechtssysteem
Suriname

Hervorming rechterlijke macht essentieel voor modernisering Surinaamse rechtsstaat

Nieuwe controverse rond OAS-topman Albert Ramdin
Suriname

Amerikaans memorandum roept op tot onderzoek naar rol Albert Ramdin binnen OAS

Pleidooi voor debat over rechtsgelijkheid in zaak-Hoefdraad.
Suriname

In case Hoefdraad: sprake van selectieve vervolging, zegt kritische burger

Een goede helm kan het verschil maken
Lifestyle

KIVC waarschuwt dat goedkope helmen levens van bromfietsers in gevaar brengen

Voedselpakketten worden via het commissariaat van Coeroeni verdeeld onder gezinnen die zijn getroffen door wateroverlast in het zuiden van Suriname.
Suriname

Voedselhulp bereikt ruim 1300 gezinnen in door wateroverlast getroffen dorpen in Zuid Suriname

Kinderen van JusPol-personeel bezoeken werkomgeving ouders tijdens Bring the Kids to Work Dag
Suriname

Ministerie JusPol organiseert Bring the Kids to Work Dag voor personeel

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws